ОБДАРОВАНІ ДІТИ ПОБУВАЛИ У ФРАНКІВЧАН. . Кам'янецький часопис "Ключ"

ОБДАРОВАНІ ДІТИ ПОБУВАЛИ У ФРАНКІВЧАН

івано-франківськУ 2018 році в Кам’янці-Подільсь­кому почала працювати «Програма підтримки обдарованих дітей, дитячих та молодіжних творчих колективів комунальних установ міста», головним виконавцем і розпорядником якої визначено департамент гуманітарної політики.

Міська дитяча художня школа стала одним із бенефіціарів програми. Цей проект забезпечив транспорт учням художньої школи для участі у виставці творів дитячого конкурсу образотворчого мистецтва «Франковий мотив», який започаткований Івано-Франківською державною дитячою художньою школою три роки тому. Традиційно захід відбувається у річницю від дня народження Івана Франка. 

Завдяки програмі підтримки обдарованих дітей 27 серпня 16 учнів Кам’янець-Подільської ДХШ побували у своїх друзів – франківчан.

– Викладачі Івано-Франківської художньої школи зустріли нас надзвичайно тепло і радо. Директор школи Лілія Присяжнюк показала нам школу, після чого викладач Оксана Макогін провела цікаву екскурсію містом. О першій годині почалось урочисте відкриття виставки та нагородження переможців конкурсу «Франковий мотив». Гарні слова на адресу учасників прозвучали від керівників міста, журі та організаторів події. Цінний подарунок та диплом переможця отримав учень школи Андрій Кулініч. До речі, він ще і став «телезіркою», бо легко, невимушено і з гумором розповів тележурналістам про свою участь у конкурсі. Івано-Франківськ нас вразив і ми ще відправились на прогулянку самостійно. Тож додому повернулись ввечері втомлені, але щасливі і сповнені вражень про чудовий і насичений день, – розповіла Катерина Дегтяр, завуч дитячої художньої школи.