ВЛАД ХАМЕЛЮК: «1 М’ЯЧ – ЩЕ НЕ ПЕРЕМОГА». Олег МАЗУРИК. Кам'янецький часопис "Ключ"

ВЛАД ХАМЕЛЮК: «1 М’ЯЧ – ЩЕ НЕ ПЕРЕМОГА»

Футбол Хамелюк«Ключ» намагається спостерігати за долею тих кам’янецьких спортсменів, які зуміли прокласти собі дорогу ближче до вершин українського спорту. Ми вже розповідали про гравця команди Української Прем’єр-ліги з футболу одеського «Чорноморця» Владислава Хамелюка. Нещодавно Владислав перебував у рідному місті, й ми мали нагоду з ним поспілкуватися.

– Коли я прийшов у «Чорноморець», то потрапив до складу U-21. В головній команді «Чорноморця» я вже рік. Навесні 2018 року виходив на заміни. Зокрема, в Києві проти «Динамо» Київ. Грати проти хороших футболістів цікаво. У тому матчі я зіграв 3-5 хвилин. Ми тоді програли 2:0. Також я вийшов у Львові проти «Карпат» десь хвилин на 10-15. Ми тоді програли 3:1. Можливо, легше було грати, ніж проти «Динамо», але все одно важко, адже граєш проти старших гравців.

– Ти грав опорного «хава». Зараз ти на якій позиції?

– На тій же – «опорника». Тут я граю з Іваном Бобком.

– Це за схемою...

– 4-2-3-1.

– Вона може переходити в 4-5-1, якщо флангові хави трохи відходять назад?

– Приблизно так. А під нападником – Кирилом Ковалець. Так було ще при Костянтині Фролові. Із приходом Ангела Червенкова змінилася майже вся команда. Стало більше ігрової дисципліни. Більший акцент робиться на оборону та контратаки.

– На домашню гру 1-кола проти «Динамо» які були настанови тренера?

– Якомога уважніше в обороні й ловити свій момент, особливо на контратаках та на стандартах.

– «Динамо» тоді вело в рахунку 0:1.

– Так, але 0:1 – це ще не перемога. Зрештою так воно і сталося.

– Ви тоді зрівняли рахунок на стандарті. Здавалося після тієї гри навряд чи «Чорноморець» буде боротися за виживання, а можливо навіть за входження у першу 6-ку.

– Можливо, через те, що й ми теж так подумали воно, на жаль, сталося так, що ми скотилися вниз турнірної таблиці. Мабуть, зарано розслабилися, а це Вища ліга, де кожна помилка дорого обходиться.

– Що чекає на «Чорноморець» зараз?

– Думаю, що протягом зіграних (18-ти) турів команда налагоджувала зв’язки. Тому гадаю, що в 2-колі «Чорноморець» у грі прибавлятиме.

– Як довго триватиме відпустка?

– До 10 січня. Перші днів 10 працюватимемо в Одесі, а потім – у Туреччині.

– Завдання на 2-коло мабуть...

– Так. Залишитися у Прем’єр-лізі.