ПЕРЕМОГИ ПІДНІМАЮТЬ У ТАБЛИЦІ. Олег МАЗУРИК. Кам'янецький часопис "Ключ"

ПЕРЕМОГИ ПІДНІМАЮТЬ У ТАБЛИЦІ

м-Футбол Преміум«Біжуча лань» – «Алмаз» – 6:4. «Лань»: Образцов – Гонтар, Берест, Присяжний, Заковоротний, Ільницький.

У неділю 30 грудня пройшли матчі чергового 10-туру чемпіонату Відкритої Хмельницької Преміум-ліги з футзалу. У цьому турнірі в 3-Дивізіоні грає кам’янецька команда «Біжуча лань».

У звітному турі «Лань» грала проти «Алмаза». Цей матч розпочинав програму туру. Кам’янчани відкрили рахунок після удару Олександра Заковоротного. Попри те, що суперник поновив рівновагу – 1:1, Андрій Ільницький знову вивів «Лань» вперед – 2:1. Але після цього хмельничани забили три м’ячі у ворота «Лані» й пішли на перерву, виграючи 2:4.

м-Футбол Преміум-тУ 2-таймі наші знову взялися за справу по-справжньому, й О. Заковоротний відіграв 1 м’яч, а Артем Гонтар зрівняв рахунок – 4:4. Після цього О. Заковоротний робить хет-трик – 5:4, а Денис Присяжний ставить у матчі переможну крапку – 6:4 – перемога «Біжучої лані».

Кам’янчани зараз вийшли на 5-те місце у 3-Дивізіоні.