ФУТЗАЛ. М’ЯЧ – НА ЦЕНТР. Олег МАЗУРИК. Кам'янецький часопис "Ключ"

ФУТЗАЛ. М’ЯЧ – НА ЦЕНТР

м-Футбол місто15 січня відбулися організаційні збори з проведення чемпіонату міста з футзалу. У них взяли участь команди-учасниці, арбітри та представники федерації футболу міста. 

Взяти участь у цьогорічному чемпіонаті міста (ЧМ) зголосилися 8 команд. Лише «Віта-Corda» – єдина, хто зі складу минулорічних учасників ЧМ не виявив бажання поборотися за нагороди ЧМ-2019. Її замінила «Біжуча лань», яка вже декілька сезонів підряд грає у Відкритій Хмельницькій Преміум-лізі та встигла піднятися із найнижчого 5-Дивізіону до 3-Дивізіону. Більшість гравців цієї ж команди грали в ЧМ-2017 за різні команди – «Епіцентр», «Університет», «Атланту».

Збори розставили акценти щодо найбільш важливих питань організації ЧМ. Зокрема, команди мають право залучати не більше 2-ох легіонерів, сплачуючи за кожного з них додатково по 500 грн. До участі в ЧМ допускаються гравці, не молодші ніж 2003 р. н. У заявку вноситься не більше ніж 14 футболістів.

Ведення протоколів стане обов’яз­ком арбітрів, а не команд. Тайми триватимуть по 20 хвилини, остання хвилина........ – чистий час. Заявковий внесок – 2875 грн. Ігровими днями будуть субота, неділя. Перенесення матчів можливе на будний день, але не пізніше, ніж до початку нового туру. Пропускання наступного матчу буде за три жовті картки, якщо вони отримані за ігрові порушення, та за дві «жовті», отримані за дисциплінарні порушення.

Представники команд провели жеребкування, відповідно до якого має бути складено календар ігор. У стартовому 1-турі в неділю 20 січня між собою зустрічаються:

«Цементник» – «Фортуна».
«Довжок» – «Атланта».
«Авто-стріт» – ДЮСШ-2.
«Лань» – «Р. фільварки».