СУДИ І СУДДІВ ОХОРОНЯЮТЬ. Тетяна ШУХАНОВА. Кам'янецький часопис "Ключ"

СУДИ І СУДДІВ ОХОРОНЯЮТЬ

927 травня співробітники Хмельницького територіального управління Служби судової охорони взяли під охорону Кам’янець-Подільський міськрайонний суд. У нашому місті створено 4-ий взвод охорони першого підрозділу охорони, командир якого старший лейтенант Олег Іськов. У відділенні служить шестеро працівників, вони охороняють приміщення суду на Шевченка та Драй Хмари. У перспективі взвод буде збільшуватися і під його юрисдикцію перейдуть приміщення судів у Дунаївцях, Чемерівцях тощо.

Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькій області полковник Служби судової охорони Сергій Мельник представив колективу судової установи співробітників, які нестимуть службу в приміщені суду. Він також провів інструктаж підлеглим щодо забезпечення безпеки учасників судового процесу, підтримання громадського порядку в приміщеннях суду та дотримання профілактичних заходів на період карантину.

- Кам’янець-Подільський міськрайонний суд став 17-ою установою, яку взяли під охорону співробітниками Територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькій області. У складі теруправління діють сили оперативної раптовової дії та фізичної охорони судів, розповідає заступник начальника теруправління зі служби Ігор Кирник.

У перспективі Хмельницька Служба буде обслуговувати п’ять областей – Чернівецьку, Тернопільську, Вінницьку, Рівненнську та Хмельницьку. Територіальне управління Служби судової охорони відродилося завдяки судовій реформі. Схожа служба існувала й раніше, як підрозділ міліції «Грифон», але шість років тому її розформували.

Працівники Службової судової охорони будуть припиняти прояви неповаги в судах; охороняти приміщення судів та інших установ системи правосуддя; забезпечувати громадський порядок в судах; безпеку учасників судового процесу; особисту безпеку суддів, членів їхніх сімей, а також інших працівників судів, якщо вони того потребуватимуть.