ГОРІЛИ АВТІВКА, САРАЙ І ТРАВА. . Кам'янецький часопис "Ключ"

ГОРІЛИ АВТІВКА, САРАЙ І ТРАВА

пожарУ ніч на 21 лютого на Новопланівському мосту спалахнув автомобіль Chevrolet Aveo.

Ймовірно, це сталося через несправність електросистеми.

Пожежу за лічені хвилини ліквідували бійці 6-ї ДПРЧ, які миттю прибули за викликом. Локалізували загоряння о 02:00 та остаточно ліквідували о 02:02. Постраждалих не виявлено.

А о 13:09 надійшло повідомлення про пожежу у господарчій будівлі приватного сектору на вул. Зіньковецька.

Завдяки злагодженим та професійним діям рятувальників 2-ї ДПРЧ пожежу площею 80 кв.м. вдалося оперативно ліквідувати і запобігти її розповсюдженню на житловий будинок. Сім хвилин знадобилося на це рятувальникам. До гасіння пожежі залучалося 4 одиниці пожежно-рятувальної техніки та 20 осіб особового складу.

Ймовірною причиною загоряння називають необережне поводження з вогнем. Нещасних випадків на пожежі не було.

24 лютого о 14:49 загорілась суха рослинність в с. Слобідка Рихтівська. На момент прибуття пожежників 6-ї ДПРЧ вогонь захопив площу у півтора гектара. Ймовірно, через необережність з вогнем невстановленої особи відбулося загоряння. Майже сорок хвилин рятувальники намагалися приборкати «червоного півня», аби він не пострибав далі.

А під час розгулу негоди цього ж дня у каньйоні Смотрича з боку Зіньковець можна було спостерігати, як з ліній електропередач снопами падали іскри на будинки. На щастя, жоден будинок не постраждав.