Перейти на мобільну версію сайту

22.06.2018

ЗРОБИ ДОБРО, ЩЕ Й ВИННИМ ЗАЛИШИШСЯ

шухановаЖиття так влаш­товане, що є люди добрі і злі, є небайдужі й аморфні та прикро, що небайдужі, дієві зазвичай, страждають, бо вони незручні ні для кого.

Минулого тижня мешканець Тімірязєва, 86 вкопав біля бордюру шину і пофарбував її, щоб автівки не заїжджали на зелену зону прибудинкової території. Але сусідам це не сподобалося, бо навпроти під’їзду він постійно ставить машину і понівечив траву. На тому місці навіть утворилася яма, яка наповнюється водою і потім за колесами з багнюкою розвозиться по подвір’ї. Такі обмежувачі, але у вигляді металевої огорожі, він раніше встановив навпроти інших під’їздів. Обурені сусіди вирвали із землі колесо і викликали поліцію. Поліціянти замість того, щоб вжити заходів, аби люди більше не порушували правил благоустрою і не паркувалися на зеленій зоні, склали протокол про адмінпорушення на пана Дмитра, який вимагає від сусідів бути законослухняними членами суспільства і дбати хоча би про дім, у якому живуть. У протоколі написано, що 13.06.2018 р. біля під’їзду №2 гр.Г. самовільно, без відповідного дозволу встановив обмежувачі руху – вертикально вкопані колеса, чим порушив правила благоустрою міста. Тож нормально виходить: якщо ти дбаєш про порядок, фарбуєш і ремонтуєш гойдалки та дитячий майданчик, встановлюєш лавочки для відпочинку, то за це ще маєш заплатити штраф, бо ж хтось викликав поліцію, яка не спроможна навіть вникнути у суть справи.

Це вирішив зробити «КЛЮЧ». Щойно ступивши на прибудинкову територію, на журналіста посипалися загальнобудинкові проблеми і негатив на пана Дмитра. Люди обурювалися, що в них понівечений внутрішньодворовий проїзд, немає благоустрою, але при цьому вони самі нічого робити не хочуть, а чекають, коли хтось прийде і зробить. Та вже минули ті часи, коли хтось приходив і щось робив. Нині кожен має дбати про те, де живе, а не лише у власній квартирі. І приклад слід брати з таких панів Дмитрів, які не байдужі і хочуть, щоб навколо було красиво й затишно. До речі, він запропонував мешканцям свого будинку вступити в міську програму 50х50 і облаштувати біля дому невеличку стоянку, бо ж місце дозволяє. Але сусіди, які ставлять машину на зеленій зоні, вимагали, щоб комунальники їм її облаштували, інакше й надалі будуть ставити автівки на зеленій зоні, або взагалі перекриють проїзд до під’їздів для інших машин. Їм вже шкода витрачати власні гроші на відстій власних машин.

Напевне, давно настав час і не потрібно загравати з автовласниками, які паркуються на зелених зонах, дитячих майданчиках, при входах у під’їзди, а просто вантажити їхні автівки на евакуатори – і на штрафмайданчики. Коли за це доведеться сплатити кровно зароблені, тоді порушники замисляться, що їм вигідніше.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.