Перейти на мобільну версію сайту

07.09.2018

ЗОБОВ’ЯЗАНІ ВСІМ, АЛЕ...

шухановаМинулої суботи протестували мешканці багатоповерхівок вул.Панфілова. Люди скаржилися, що багато років б’ють свої автомобілі, ламають ноги, бо над їхнім двором наче бомбардувальник пролетів. Яма на ямі, деякі до 15 см зав­глибшки, об’їхати їх нереально. На закритих колодязях розчавлені бетонні плити замість люків. Три в’їзди у двір понівечені, дорожнє покриття жахливе. Мешканці неодноразово зверталися в різні інстанції, але дорогу не робили. От і вирішили перекрити 1 вересня міжнародну трасу Житомир-Чернівці в районі учгоспу.

Люди думали, що в такий спосіб їх почують. Вони планували ходити пішохідним переходом через дорогу і не давати транспортному потоку рухатися вперед. Проте заступник начальника поліції Юрій Плюта пояснив протестантам, що це є кримінальне правопорушення, а ті, хто кудись прямує автівкою, не винні, що в них немає нормальної дороги. Людей зупинила обіцянка приїзду заступника міського голови з комунальних питань Сергія Бабія. Незважаючи на те, що Сергій Віталійович перебуває у відпустці, він приїхав поспілкуватися з кам’янчанами. Профільний заступник узяв на себе відповідальність за роками розбиту дорогу, за те, що її ніяк не можуть відремонтувати. Він пообіцяв, що в понеділок виділять грейдер, який вирівняє дорогу, а також буде працювати над питанням, щоб закупити знятий асфальт з автотраси Житомир-Чернівці в районі «Тещиного язика» і вирівняти дорогу. 

Людям показали ще один шлях, який забезпечить нормальне дорожнє покриття на роки, і такий досвід вже наше місто має там, де активна і небайдужа громада. Першими в нашому місті зібралися мешканці Білановецької набережної і бездоріжжя перетворили на дорогу, якою вже можна проїхати. Коли влада побачила намагання громади, то допомогла їм матеріалами, частково вони закупили їх самі. А головне – була їхня робоча сила. І тепер вони очі видеруть, якщо хтось намагатиметься попсувати їхню транспортну артерію. Також є приклад провулка Лагерного, який роками топило і не те, що пройти, але й проїхати було неможливо. Під час дощів там постійно працювали рятувальники, відкачуючи воду з будинків. Тут мешканці пішли іншим шляхом: хоч це теж приватна забудова і домогосподарств тут дуже мало, але люди зібрали гроші, найняли спеціаліста, який вимощує бруківкою дорогу. І повірте, вони теж очі видеруть, якщо їхньою дорогою пройде автівка з брудними колесами, великовантажна чи хтось почне рити траншею.

Але мешканці Панфілова вважають, що вони сплачують податки і їм зобов’язані прокласти дорогу. Взагалі зобов’язані всім, але... Нині в міському бюджеті величезна діра і зрозуміло, що першочергово влада намагатиметься віднайти гроші на зарплату бюджетникам. Так, це тисячу разів НЕПРАВИЛЬНО! Але маємо, що маємо і мусимо виходити із нинішньої ситуації. У вівторок мешканці Панфілова телефонували в редакцію і повідомили, що грейдер зачистив дорожнє полотно.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.