Перейти на мобільну версію сайту

06.09.2019

ЗАВЖДИ ЗАЛИШАЙТЕСЯ ОСОБИСТІСТЮ!

Фурман-1Ми часто забуваємо про те, для чого і заради чого ми живемо. Забуваємо, що в це життя ми прийшли з певною місією, як би банально це не звучало. І, насамперед, кожний з нас забуває, що є особистістю.

Щодо мене, слово «особистість» є дуже важливим. З цим словом не народжуються, ним стають. Якоюсь мірою це індивідуальне поняття. Адже, щоб стати особистістю, потрібно мати неабиякий досвід у житті, пройти низку випробувань і труднощів. Під час цього потім формуються відповідно і пріоритети. 

Я завжди поважала людей, які завдяки свойї наполегливості йдуть до визначеної мети. Такі люди викликають повагу і шану. Вони стимулюють до розвитку та самореалізації. І при цьому одним з важливих моментів має бути впевненість у всьому, чого прагнеш. Спілкуючись не з однією людиною, у силу своєї професії я зрозуміла, як важливо знати, що ти робиш і заради чого. Такі люди, а їх у моєму житті було чимало, завжди стимулювали мене до постійного розвитку. Навіть тоді, коли наступали моменти, що ось-ось опустяться руки. Я за це їм дуже вдячна, хоча вони навіть і не підозрюють про те, яку ключову роль зіграли в моєму житті. Сильна особистість прагне такого ж спілкування як і сама.

У житті було чимало труднощів, злетів і падінь. А ще скільки чекає всього попереду. Та я знаю і впевнена в тому, що якщо ти особистість, до тебе обов’язково, як то кажуть, твоє прийде саме по собі. Ніколи не потрібно ні в чому здаватися. І не важливо, чи це особисте життя, чи це просто соціум, у якому ти крутишся. Слабких не люблять. Завжди будуть любити сильних. Життя влаштоване так, що будуть любити і поважати тих, хто ніколи не здає своєї життєвої позиції. Навіть знаючи, що завтра буде кінець світу, вони впевнено рухаються вперед. Дуже б хотілося, щоб таких людей було побільше, але це можливо, знову ж таки, за однієї умови – впевненості в собі. Тому що лише впевненість породжує в собі особистість. Щодо мене особисто, то я дякую долі, що в колі моїх друзів, колег та рідних таких людей є чимало. Вони різної статі і різного віку, обіймають абсолютно полярні для мене професії. Чогось вчуся від них я, і маю надію, що вони теж якогось досвіду набираються від мене. Саме таким має бути ритм життя. Це як броунівський рух за законами фізики. 

Я люблю сучасну молодь. Вона у своєму баченні майбутнього, в тому, яким саме воно має бути, набагато прогресивніша, ніж ми. Вони, на мою думку, вже з народження стають індивідумами, а відповідно й особистостями. Час розставляє все по своїх місцях.

Дуже хочу побажати всім, хто знає мене особисто, читає мої статті чи авторські колонки, ніколи не зупинятися на досягнутому. У роботі рухатися вперед, у житті реалізовуватися на повну. А щодо особистого – ніколи не шкодуйте про жодні стосунки у цьому житті. Ви все одно залишитеся собою, а краще все ж таки – особистістю! Гарних вам вихідних!


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.