Перейти на мобільну версію сайту

12.01.2018

ЗАГАНЯЮТЬ ПІД ПЛІНТУС

шухановаМи дякуємо року минулому за уроки, які він нам дав, людей, з якими нас познайомив чи об’єднав. Сподіваюся, що рік 2018 буде скупішим на проблеми та щедрішим на приємні новини, цікаві пропозиції, нові перемоги, щастя, любов і всілякі блага. Але на що сподіватися українцям у новому році і що він нам приніс?

Підвищення мінімальної заробітної плати мало би порадувати всіх. Та що цей щедрий подарунок від Уряду нам дасть?

Бюджетній сфері принесе добробут, проте куди він зажене підприємця? Для того, щоб бюджетники отримували достойну зарплату, потрібно бюджетну скарбницю наповнити, і це мають зробити ті, хто щось виробляє чи створює. У зв’язку з тим, що з 1 січня 2018 року мінімальна заробітня плата зросла на 17% і складає 3723 гривні, багато роботодавців ще більше підуть у тінь. Тобто це буде навантаження, перш за все, на приватний сектор економіки, який сьогодні становить 82% економіки України. А оскільки фінансові результати не зростають такими високими темпами, то багатьом роботодавцям доведеться і надалі тінізувати трудові відносини з найманими працівниками, тобто оформляти їх на півставки, на чверть ставки, а реально люди працюватимуть повний робочий день. Крім того, роботодавці будуть скорочувати робочу силу на підприємствах. А це означає, що збільшиться безробіття в країні, що люди змушені будуть шукати роботу за кордоном. А найгірше те, що українця змушують залишити рідну домівку, землю, родину. І станеться це вже дуже швидко, бо ж немає сенсу ходити по лезу, коли створено каральний орган, який буде чітко і суворо слідкувати за дотриманням прийнятих урядовцями нормативів, а потім штрафувати на такі непідйомні суми, що за все життя не розрахуєшся. Отже, одні втечуть з України, інші закриють свій бізнес, а найслабші дійдуть до суїцидів. Тому й незрозуміло, який сенс від таких безглуздих кроків щодо наповнення в такий непопулярний спосіб скарбниці? Очікуваний ефект від них абсолютно хибний, швидше, цей крок – один з елементів передвиборчої кампанії, яка де-факто вже почалася. І весь наступний рік на нас чекає марафон змагань в економічному популізмі серед політичних лідерів. Краще б нарощували економічні м’язи держави, піднімаючи власне виробництво й економіку, а не душили середній клас, який хоча би на себе заробляє, а не стоїть з простягнутою рукою під стінами влади.

Але їм байдуже, що власну державу обезкровлюють, що справжні фахівці, які готувалися за державні гроші, підніматимуть економіку чужих держав. Напевне, вигідно комусь позбутися власного народу зі власної землі.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.