Перейти на мобільну версію сайту

28.06.2018

З ОЧЕЙ ПОДАЛІ – СЕРЦЕ НЕ БОЛИТЬ

шухановаЖалюгідніше за стан нашої швидкої допомоги навряд чи можна нині знайти. Лиса гума, відсутність запчастин, старі автомобілі змушують водіїв тікати за кордон. Скоро взагалі нікому буде кермувати, щоб доставити бригаду медиква швидкої допомоги до хворого. Водії навіть бояться їхати швидше за 40 км, інакше карета швидкої допомоги піде «юзом» і вже рятувати доведеться цілу бригаду медиків.

Місто фінансувати видатки на запчастини не має права, адже ця структура відноситься до обласної. То ж байдуже хмельничанам, що робиться в Кам’янці, та й, як кажуть, з очей подалі – серце не болить. Колись була ситуація, що й пального швидка не мала, доводилося каністрами їм підвозити, але тоді за такі дії вже хтось постраждав, хоч із ситуації вийшли. А тепер область вирішила погріти руки за рахунок кам’янецьких бригад, намагаючись завищити ціну на пальне. Та завдяки втручанню прокуратури скасовано угоди, якими неправомірно збільшено ціну закуплених паливно-мастильних матеріалів на суму 1 млн грн.

У січні цього року тендерним комітетом Хмельницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Хмельницької облради проведено закупівлю палива для бригад Кам’янець-Подільської станції. Із переможцем відкритих торгів укладено договір про закупівлю за бюджетні кошти 40 тис. л бензину марки А-92 та дизельного палива.

Після проведення відкритих торгів, всупереч нормі Закону України «Про публічні закупівлі» та положень укладених договорів, без будь-яких належних на те підстав, між замовником та постачальником укладено додаткові угоди, якими загальний обсяг пального, що планується закупити, зменшено майже на 6 тис. л, а тому протиправно збільшено ціну за одиницю товару.

Згідно з інформацією торгово-промислової палати у Хмельницькій області, ринкові ціни на бензин А-92 та дизельне паливо з часу проведення закупівлі та до моменту укладення додаткової угоди змінилися тільки у бік зменшення. 

Враховуючи ці обставини та намагання вчинити економічний злочин, витрачаючи бюджетні кошти обманним шляхом, а також злочин проти держави прокуратура звернулася до суду з позовом про визнання зазначених додаткових угод до договору про закупівлю паливно-мастильних матеріалів недійсними.

Господарський суд Хмельницької області позицію прокуратури підтримав та позов задовольнив. Було би правильним, якби посадовці за такі дії несли серйозні покарання, щоб іншим було непереливки, адже зазвичай їм пальчиком пригрозять, і вони далі працюють та видумують схеми відмиву, а точніше крадіжки грошей і при цьому не замислюються про безпеку життя інших людей.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.