Перейти на мобільну версію сайту

29.12.2017

З НОВИМ РОКОМ! З НОВИМ ЩАСТЯМ!

Наташа-1Завжди є надія, що рік новий буде кращим за попередній. Бо ж у минулому ми намагаємося залишати всі негаразди, складнощі й поразки. Не втрачаючи оптимізму й віри в краще, бажаємо всім у новому році всіляких гараздів. І сподіваємося, що так і буде!

Початок чогось нового – це як своєрідний рубіж, коли хочеться підвести підсумки, проаналізувати зроблене, щоб у майбутньому не робити помилок. Звичайно, не завжди виходить. Ми знову й знову набиваємо гулі, розчаровуємося від несподіваних ударів долі, але не здаємося – і це головне!

365 днів 2017 року редакція газети «КЛЮЧ» жила для вас, шановні читачі! Наш колектив протягом тижня, мов невтомні бджілки, створював новий паперовий примірник, щоб традиційно в п’ятницю ви могли дізнатися більше про життя міста і району, прочитати про цікавих людей, почерпнути щось корисне для себе. Ми раді кожному знайомству, яке трапилося за цей час на нашому шляху. Дякуємо за кожен вдячний відгук, за справедливу критику й ваше бажання допомогти нам зробити наш «КЛЮЧ» кращим.

Щотижня ми відкриваємо своїм ключиком ваші серця, фонтануємо ключовими новинами. Наші друзі знають, що можуть розраховувати на нашу підтримку й тепле слово.

І в новому році ми готові працювати більше, краще й оперативніше, висвітлювати події справедливо й об’єктивно, та розраховуємо на зворотній зв’язок.

У Новому році хочеться побажати всім нам найголовнішого – мирного неба. Безглузда війна має закінчитися, тож нехай це станеться в рік миролюбивої Собаки. Терпіння й витримки, міцного здоров’я, у сім’ях – злагоди і взаєморозуміння, поваги від людей, дорослих і дітей. Нехай достаток кожної родини не буде розкішшю. Гідності нам у вчинках, мудрості у словах, ладу в думках і виваженості в прийнятих рішеннях.

Цінуйте дружбу, вірте у дива, і, навіть, якщо впали чи оступилися на життєвій стежині, піднімайтеся і рухайтеся вперед. Тільки вперед! Любіть те, чим займаєтеся, наповнюйте своє життя й життя близьких вам людей добром та гарним настроєм!

З Новим роком і новим щастям, друзі!

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.