Перейти на мобільну версію сайту

16.08.2017

Я ЗА «ОКО ЗА ОКО»

шухановаЗвичайно, читач має право зі мною не погоджуватися і вважати, що це не цивілізовано. Але!!! Я вважаю, що життя – це дар людині, і його ніхто не має права відбирати, міністр ти чи безхатько. Звичайно, бувають нещасні випадки і від цього жоден з нас не застрахований. Але чому людина сідає за кермо в нетверезому стані і кудись їде? Я нічого проти них не маю, адже кожен вирішує свою долю. Напився, поїхав, врізався, поховали. Та не все так просто. Зазвичай тому, хто напився і врізався, рідко що буває, а страждають невинні люди та найстрашніше – діти. І не лякають тих пяндиг ані тисячні штрафи, ані власна безпека, вони господарі життя, бо олігархи, поліцейські, круті, рєшали чи депутати. Такі випадки є і в нашому місті: наприклад, депутата Бурбана вже не раз ловили за кермом під шофе. І такі люди не каються й, напевне, не покаються. Та добре, що він нікого не загробив. А от у жахливих аваріях, які сталися в понеділок у Києві і під Стриєм, заглиблих через чиюсь п’янку більше, ніж на війні. Чому невинні люди мають гнити в сирій землі, а потенційні вбивці ходити по цій землі?

Чому на наші з вами податки утримуються в тюрмах вбивці Павлика Теплюка, Руслани Німак, які могли ростити дітей, приносити користь суспільству, радувати своїх близьких і рідних? Але тепер усі ці постраждалі люди в сумі, а вбивці живі, а ми з вами, суспільство, робимо все, аби їм там, за ґратами, було комфортно, щоб вони були нагодовані, у той час, коли нормальні люди зводять кінці з кінцями, бо держава неспроможна про них подбати. А оті Макоцеї, Алексєєнки, п’яні водії-вбивці й звідтіля продовжують знущання, за державний кошт вони продовжують судитися зі свідками та журналістами. А підіть ви до суду без грошей, то ні з чим і повернетеся, бо щонайменше потрібно заплатити судовий збір, мито, адвокатові.

Для вбивць пом’якшують закони, закликають суспільство бути до них доброзичливими і співчутливими. А це породжує в них вседозволеність, бо ж вони впевнені, що хтось «порішає», що суспільство зрозуміє і пожаліє. Та й боляче не їм, а комусь іншому. Якби люди знали, що за свої смертельні злочини мають відповісти власним життям, то, напевне, й тюрми у нас були менші й навантаження на державну казну знизилося. Бо ж виходить, вбив нелюд Павлика, а його мама працює, сплачує податки, щоб кату її сина було непогано. Чи інший нелюд заливав собі кліпку, а потім узяв і враз відібрав життя цілого автобусу з людьми.

Тому вважаю, що до вбивць і потенційних вбивць держава має ставитися так, як вони ставляться до її мешканців.

Моя позиція «ОКО ЗА ОКО», і повірте – це не кровожадність.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.