Перейти на мобільну версію сайту

27.12.2019

Я ДУЖЕ ХОЧУ!

Фурман-1Як і будь-яка людина, я дуже люблю новорічні та різдвяні свята. Вони для мене дійсно є якимись особливими, сповненими надіями і сподіваннями на те, що дійсно з наступного року життя піде іншим маршрутом, зміниться його колір і смак. Я думаю, в таких думках і бажаннях я не одинока.

Так, саме в бажаннях. Вони в нас завжди насичені, яскраві, інколи несподівані, але це бажання, які несуть в наше життя шалений потік позитивних емоцій. А ще новорічні бажання відрізняються від інших тим, що ми завжди віримо в те, що вони дійсно збудуться. І я дуже хочу, щоб вони збулися.

Хочу, щоб мої близькі і рідні були просто здоровими. Щоб їх ніколи не турбували важкі хвороби, щоб спокій і тепло завжди іскрилося в їхніх очах. Щоб вони були впевнені в завтрашньому дні і мали в житті стабільність.

Я дуже хочу, щоб мій син, як і всі інші діти, був щасливим. Щоб знав, заради якої мети він живе, що для нього є пріоритетом, чого в його житті були, є і будуть злети і падіння. І хто в ці моменти завжди біля нього поруч, на кого завжди можна покластися. 

Дуже хочу, щоб ми всі були успішними, впевненими в собі і в справі, яку ми робимо. А в кожного вона своя. Щоб ми менше в житті хвилювалися, а більше щодня заряджалися добром та щирістю. Щоб вірили в дива і вміли їх робити для інших.

Я дуже хочу, щоб ми шанували і цінували наші традиції, особливо сімейні. Вміли збиратися за святковим столом і щиро бажати одне одному гарної долі, і робити наближувало нас до його здійснення. А ще я хочу, я дуже хочу, щоб ми всі нарешті жили в мирі, поважаючи і розуміючи одне одного як ніколи раніше. 

І так буде! Бо я цього дуже хочу! З новим роком і Різдвом Христовим всіх вас!

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.