Перейти на мобільну версію сайту

01.07.2020

ВОНИ – 1814, МИ – 2274

Двадцать второго июня,
Ровно в четыре часа
Киев бомбили,
Нам объявили,
Что началася война.
Кончилось мирное время…
Рівно 79 років назад, 1814 днів наші діди та прадіди звільняли нашу землю від коричневої фашистської чуми. Гітлерівські війська напали на Союз Радянських Соціалістичних Республік і почалася Велика Вітчизняна війна.

Першими на їхньому шляху опинилася українська земля і німці залили її кров’ю. Дійшли аж до Уралу, але багатонаціональні радянські війська погнали його назад. Це було заслугою великого багатонаціонального радянського народу. Але історію нині вперто намагаються переписати, Велика Вітчизняна війна чомусь раптом стала Другою світовою. Героїчний подвиг народу та його герої знівельовані і стають ледь не катами та ворогами України, їх націоналісти декомунізують, а нова генерація заплющує очі і просто дозволяє це їм робити.

У них, наших визволителів, були свої ідеали, які допомогли їм здобути ВЕЛИКУ ПЕРЕМОГУ. Вони не шукали якоїсь політичної каверзи, а просто не хотіли, щоб фашистський чобіт топтав їхню землю. Проте, були й ті, хто зраджував, хто ховався за чужі плечі, жіночі спідниці, готовий був лізти в землю, щоб заховатися. Були й німецькі прибічники, які задля власного порятунку лизали руки і чоботи фашисту. Вони здавали простих людей, цілими родинами, тому що ті були комсомольцями і комуністами. Людей, які чесно трудилися на власній землі, які піднімали державу, розбудовували її, щоб вона була незалежною ні від кого. Це вони перемогли ворога і підняли економіку. Це вони дали можливість щасливо жити і розвиватися своїм дітям та нащадкам. Нині ж, у тієї маленької жменьки, яка ще залишилася «нова генерація» відібрала їхнє головне свято, відібрала пам’ять про святині, зробила їх злиднями у їхній же державі.

Крім того, що розвалили державу, відібрали засоби до існування, розігнали українців на чужину, національні надра привласнили і тепер п’ють з простого народу кров. Здавалося, чого ж нарікати, то ж кисень нині безкоштовний… А ще, сильні світу цього, які здобули безкоштовну освіту, отримували житло, мали різні преференції нині через свої політичні амбіції ніяк не змогли покласти край антитерористичній операції, чи так званій операції об’єднаних сил. Та, хто ж там воює з російським агресором на сході – онуки й правнуки отих простих визволителів, бо ж нова «еліта», сидячі на троні, вже немає на чому заробляти грошей. А війна – це свіжа копійка, це завжди можливість відмити гроші, от і вже 2274 дні ніяк не можуть нажертися...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.