Перейти на мобільну версію сайту

20.12.2019

ВІРИТИ В ДИВА І РИЗИКУВАТИ

Наташа1Хоч на вулиці справжня чи то рання весна, чи пізня осінь, і аж ніяк не сувора зима, та дух святкового настрою невпинно кружляє над містом, заглядає в домівки, вселяючи в наші душі сподівання на краще. Можливо, це наше підсвідоме бажання й прагнення до змін, а погодні катаклізми тут не мають жодного значення. А, можливо, в світі існує дійсно щось казкове, у яке просто варто повірити?

Із цим фантастичним, казковим та неймовірним ми зіштовхуємося повсякчас. Хтось називає це випадковістю, хтось – збігом обставин, хтось мотивує такий перебіг подій зірками, які склалися саме так, як потрібно. Та попри все, немає ані випадковостей, ані збігів. У житті все стається так, як ми прагнемо, як розписана наша доля. Певною мірою, це фаталізм, але кожен сам обирає, як пояснити якісь життєві ситуації, що з нами відбуваються.

Рік тому я навіть і не сподівалася, наскільки іншим буде для мене 2019 рік, наскільки він відрізнятиметься від попередніх, і наскільки цінним стане в житті загалом. Події, на які, можливо, спочатку навіть не звернула увагу, стали тією точкою відліку, після якої почалося зовсім інше життя. Ні, воно одразу кардинально не відрізнялося ані від ранків, ані від вечорів – усе така ж метушня, гонитва, робочі будні, розміреність і послідовність у всьому. Це на перший погляд. Та якщо придивлятися до деталей, вони були іншими – з іншим присмаком і відчуттями, навіть зі зміщеною системою координат, яка раптом закрутилася в такий вихор, що спинити його не було ані бажання, ані можливостей. Торнадо вщухло так саме швидко, як і з’явилося, так, як у міфах з морської піни з’явилася прекрасна Афродіта. Ніхто не чекав її появи, все сталося несподівано. Бурхлива стихія народила нове життя. І цього не варто було боятися. Узагалі страх не найкращий супутник у житті. 

Кажуть, щоб щось змінити, варто з чогось почати, і головне у цьому всьому процесі – не сумніватися. Це стосується будь-чого. Як кажуть, треба вміти вчасно злазити з мертвого коня й не тягнути за собою валізу без ручки. Просто ризикнути. Просто змінити щось навкруги і щось у собі. Зробити крок на зустріч іншому життю, іншим можливостям. І тоді все, що було до того, не матиме жодного значення. Бо ми починаємо не з самого початку, а з нового досвіду.

Бо що би ми не робили, з нами залишаються люди, які в нас вірять, які нас підтримають, незважаючи ні на що. А якщо хтось вірить у тебе, то чому в себе не віриш ти сам? Немає перешкод, які ми не можемо здолати, бо всі вони в наших головах і сумнівах. Тож не сумнівайтеся, робіть перший крок, ризикуйте і обов’язково вірте в дива, як колись зробила це я.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.