Перейти на мобільну версію сайту

24.08.2018

ВІД ЛІТА ДО ОСЕНІ – ОДИН КРОК

ПавловськийНастав час літу піти. Ще декілька днів серпня, і осінь знову ввійде в наші домівки. Прислухайтесь уважно. Чуєте, вже чутно її кроки? Поки що тихі, але вона обов’язково постукає у наше життя. То лише питання часу.

Комусь сумно, а хтось радіє такій звістці, бо не надто любить спеку і хоче якомога швидше загорнутися в теплий одяг і дихати легкою прохолодою. Що ж, нехай так. То вибір кожного. І він має на нього право. Проте, які би в нас не були погляди на найтеплішу пору року, є те, що нас об’єднує. Літо – час відпусток та відпочинку, пора, коли слід подбати про те, чим смачненьким потішимо себе в осінньо-весняний період, адже ми добре пам’ятаємо, що літо зиму годує. Тож без його дарів у банці та повних комор/погребів найрізноманітнішого стратегічного запасу не обійтися. Хоч це насправді не вершина айсбергу. Лише його підніжжя, бо крім цього кожен має ще купу справ: ремонти, будівництва, підробітки тощо.

Літо – гаряча пора. Тож шалений ритм гарантований усім. Головне – вірно спланувати час, аби всього було вдосталь як для душі, так і для тіла. Якщо все збалансувати вправно та добре прорахувати, літо залишить про себе добру згадку, якщо ж ні – нанизає трохи і сумних моментів.

Який місяць не візьміть, усі насичені. Але особлива напруга відчувається в серпні. Якщо точніше – в його останні дні. Складається враження, що ми, ніби схаменувшись, іще з більшим запалом намагаємось зробити те, що не встигли. Хочемо наздогнати втрачене, будь-що пригальмувати хід теплої пори, аби тільки виконати план. А, можливо, ми просто забагато спланували і часу, аби перевести подих зовсім обмаль? Або навпаки – надто розслабилися і хочемо, заскочивши в останній вагон, переробити мало не всю роботу? Хтозна. У кого як, адже ми самі складали перелік MUST DO на літо. Тому і нам визначати, що пішло не так.

Є шанс врятувати ситуацію. Поки серпень добігає кінця, зупиніться, перегляньте плани, відкиньте зайве, і зробіть те, що є насправді важливим. Не відпочили? Тоді відпочиньте, бо всю роботу ще ніхто не переробив і вам не вдасться. Не попрацювали як слід? Попрацюйте, бо бути лінивцем не личить нікому. Одним словом, зберіться і гідно попрощайтеся з літом. Попрощайтеся так, щоб ні про що не жалкувати і з посмішкою зустріти осінь.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.