Перейти на мобільну версію сайту

06.03.2020

ВЕСНА ПРИЙШЛА

ПавловськийЗима позаду. Хтось радіє, бо вона видалась доволі теплою, а хтось скрушно видихає, бо так і не відчув її справжньої – із завірюхами, снігами, заметами тощо. Але що тут вдієш? У природи, як-то кажуть, нема поганої погоди. Цьогоріч зима була саме такою, якою була. Крапка.

Наразі ж природа починає прокидатися. Світ навколо оживає, от-от почне одягати коштовні шати, буяти різнотрав’ям та запахами. Певно, не дарма часто чуємо: «У повітрі пахне весною!» (Весною, Карл!). «Але чим же насправді пахне вона?», – задаємось питанням. То чим? Ось ця весна. Що зараз. Саме сьогодні.

Хм-м-м… Від неї віє змінами! Бо ми, як і природа, наче оживаємо вдруге. Починаємо активний рух, розсікаючи буденну сірість, фонтануємо ідеями, прагнемо до нових звершень. Розстанвляємо акценти, міксуємо треки з найрізноманітнішими думками. Весна ніби штовхає до дії, б’ючи лінійкою по пальцях бездіяльності; викриває приховане, розпрямляє плечі, повертає в шалений час юності – першої вседозволеності, що не минає. Весна пахне відданим на поталу весни тілом – грішним, голодним, переповненим жагою дії. А ще – еліксиром, що наповнює наше тіло, доволі небезпечним, спонукальним, питальним й пояснювальним водночас, який, здається, допоможе виправдати всі дурощі. А чи так насправді?

Весна пахне першим коханням, яке тепер кожному з нас не здається вартим нашої уваги, але наші клітини шепочуть про нього й досі... Весна пахне безсонними ночами, зоряним небом, хрущами та цвітом… Вона наче пес-безхатченко, що пішов у загул.

Чим же іще пахне весна? Захопливим турне! Унікальним, незабутнім!

Весна також пахне дитинством. Дитинством на велосипеді. Тільки ми і ровер. Більше нікого. Гасаємо всюди і спрагло вбираємо в себе весну: лісом, полем, яблуневим садом. А ще – слизькими стежки та мокрим асфальтом у дощ. А як же первоцвіти, яблуневі-абрикосові-вишневі роси, тумани весняного падоцвіту, зазеленіла трава, яскраве сонце, теплі подуви вітру, пташиний спів?..

Ех… От вже ж ця весна. Пустунка! Вертихвістка із силою, що робить плани згубними, контроль непідвладним, чорне білим, неможливе можливим, знане таємним, загублене знайденим.

Весна… Вона різна. Але чи це так? Чи то МИ різні, а вона нас лише пробуджує зі сну і для кожного запускає свій танок? Хтозна. Наразі впевнені лише в одному – весна прийшла!


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.