Перейти на мобільну версію сайту

23.02.2018

ВЕСНА ПЕРЕМАГАЄ

Наташа-1Кажуть, цей тиждень зима лютуватиме. Триматиме свою владу морозами. А ми вже й відвикли, як це, коли промерзаєш до кісточок, коли довго відігріваєшся, вхопившись обома руками за чашку з гарячим напоєм.

Зима не здається, чіпляється за своє, як за останню соломинку. Хоч і знає, що її час прийшов. Пора вже... Лютує з останніх сил, жбурляє колючими аргументами, морозить відчайдушно. 

А знаєте, боротьба – це завжди перемога, навіть, якщо ти програв. Головне – не скільки разів ти впав, а скільки піднявся. Історії людей, які піднімаються і йдуть далі, незважаючи на поразку, безліч. Вони надихають, змушують повірити в те, що все обов’язково вийде, якщо ти щиро віриш і йдеш до своєї мети.

Погодьтеся, в кожної людини трапляються моменти, коли труднощі стискають лещатами безвиході і здається, що порятунку з ситуації не знайти. Руки опусаються, робота не клеїться, і в такий момент кожен з нас відчуває себе найнещаснішим на планеті. Комусь, щоб знову стати на ноги і продовжити шлях, потрібна підтримка близьких, комусь – надихаюча історія чи фраза, а хтось так і залишиться жертвою, жаліючи за роками, які змарнував...

Ніколи не пізно зібрати всю волю в кулак і продовжити боротьбу. Цей постулат защораз доводять спотсмени, котрі своєю невтомною працею, часто на голому ентузіазмі здобувають престижні нагороди. Чого лишень варта нещодавня історія українського спортсмена Олександра Абраменка, який вперше в історії виграв золоту медаль у фрістайлі на цьогорічних зимових Олімпійських іграх, що проходять у Пченхані. Сашко набрав максимальну кількість балів у акробатиці. Увесь світ облетіли кадри трампліна, на якому тренувався в Україні переможець. Конструкція мала не просто жалюгідний вигляд, а й була не зовсім безпечною. Але Сашкова воля до перемоги й наполегливість здолала всі перешкоди на шляху. І мрія здійснилася – золото на Олімпіаді.

Для 34-річної української фігуристки Альони Савченко здобуття цьогорічного золота було, напевне, останнім шансом у житті. І вона ним скористалася!

Наполегливість завжди веде до перемоги. Тож піднімайтеся і перемагайте. Неможливо виграти в того, хто ніколи не здається. Навіть, якщо сніг, мороз і пекучий вітрисько, рано чи пізно весна переможе. Адже в кожного свій час для перемог.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.