Перейти на мобільну версію сайту

02.08.2019

УСЕ БУДЕ ДОБРЕ!

Фурман-1Буденність і шалений ритм життя все частіше заганяють нас у якісь рамки, змушують постійно робити вибір. Дуже часто він буває несвідомим і з неочікуваним результатом. І потім, аналізуючи наслідки зробленого, ми хапаємося за голову з думками: «Що ж я наробила?». А найголовніше, прислухаючись до голосу серця, ми перестаємо слухати дійсно цінні поради. А вони могли б багато чого в житті змінити.

Зараз у мене як ніколи оптимістичний настрій, хоча 21 липня цього року мене дуже пригнітило, а точніше – людська несвідомість. Але я зрозуміла, що займаючись самоїдством, впадаючи в депресію чи песимізм, людина руйнує себе зсередини і потім зібрати себе до купи не так просто. Не один раз у житті доводилося через власні безглузді витівки починати все з чистого аркуша. Вставати і рухатись далі. Переважно це більше стосувалося роботи, а не особистого життя. Але й там бувало чимало проколів. Мені дуже соромно за те, що я інколи, нехай несвідомо, когось образила. За це вже давно просила вибачення. Тому, висловлюючись зараз, думаю над кожним сказаним словом. Як ніхто знаю, що таке образа словами. А ще навчилася відчувати поріг чутливості моїх близьких і рідних. Принаймні, я так думаю. Стараюся бути максимально відвертою і щирою у спілкуванні. Хоча є такі моменти, коли краще змовчати, щоб людина зробила вибір сама. Дуже багато чого в цьому плані я почерпнула з новим колективом, з яким працюю. За згуртованість можу подякувати кожному особисто. Там я також навчилася слухати поради і прислухатися до них.

Поради... Саме по собі це слово вже викликає внутрішню суперечливість. Хтось, наприклад, терпіти не може, коли радять. З цим, звичайно, теж не треба перебільшити. Але прислухатися до думки людей, які компетентні в питаннях, де ти трошки пасеш задніх, обов’язково потрібно. Дуже важливо, як на мене, прислухатися до порад старших і колег по роботі. Колись свого часу я дула щоки, коли моя колега і подруга мене постійно поправляла в роботі. Але з часом я зрозуміла, що тією професією, якою я зараз займаюся, певному рівню досвідченості і професіоналізму, я зобов’язана саме їй. І це тому, що я все таки навчилася її слухати. Я не кажу конкретно про неї, бо від усіх, з ким працювала і працюю зараз, я набираюся досвіду. Тому що приймати в роботі швидкі необдумані рішення, коли поради не питаєш і сам слухати не хочеш, дуже неправильно.

Також вдячна своїм батькам, які намагалися завжди формувати з мене людину свідому, з власними розставленими пріоритетами. І ці пріоритети взялися не з повітря, а з тривалого часу роздумів. Тому мені хочеться, щоб і ті, хто зараз читають цю авторську колонку, теж прислухалися до мене. Не уникайте порад, слухайте і робіть так, щоб слухали вас. І все буде добре!

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.