Перейти на мобільну версію сайту

01.06.2018

У ЧОМУ СЕНС ЖИТТЯ?

шухановаНад цією темою мільйони років думали філософи, але це просто і ясно, що щастя і сенс життя для кожної людини різні. Кожен повинен вибрати для себе дорогу, якою буде йти сам. Діти прагнуть стати дорослими і досягти певних вершин, дорослі намагаються вберегти і власним прикладом показати своїм дітям та онукам правильний шлях, щоб ті не повторювали помилок на своїй життєвій дорозі. У житті на кожного з нас покладена певна і дуже важлива місія.

Людина народжується, живе і помирає. Та від кожного особисто залежить стежина життя. Дитина народжується і поруч постійно знаходиться мама, яка з першим ковтком повітря і молока намагається вдихнути у свою кровинку все найкраще, віддати себе без залишку. Далі батьки за ручку приводять своє чадо в колектив – садочок, школу, де діти мають навчитися вживатися в колективі, бути чуйними і розумними, оволодівати високоморальними якостями, бути повноцінними членами суспільства. І от минулого тижня в школах міста пролунав останній дзвоник дитячого життя, коли тебе вели батьки, вихователі, вчителі. Відтепер, переступивши шкільний поріг, ти мусиш сам крокувати у доросле життя, де є добро і зло, жорстокість і благодійність, правда і брехня. І від тебе залежить, що поселиться в твоїй душі, яку ти стежку обереш, у яку сферу тебе закине доля і де ти будеш корисним. Найголовніше – знайти своє покликання, зрозуміти, в якій сфері діяльності можна найбільш корисно реалізуватися. Ти ще в школі зрозумів, що вмієш слухати, тобі подобається вчитися, пізнавати нове і ділитися отриманими знаннями – тобі пряма дорога в учителі. Якщо в тебе велике бажання допомагати й захищати людей, ти впевнено можеш присвятити себе юриспруденції. Можливо, в тебе є потреба зробити людство здоровим і ти хочеш присвятити себе служінню в цій сфері – тобі слід йти в медичний. А ще ти не хочеш, щоб засихали дерева і річки, щоб хтось забруднював атмосферу, і сьогодні це найболючіші проблеми Всесвіту – піди в екологи. Можливо, ти хочеш бачити, як піднімаються міста – йди в будівельники.

Кожна дитина талановита, і ми це спостерігали на останньому дзвонику в приватній школі «Антей». Тут діти не лише добре навчаються і знають, яку стежину обирати, вони ще й зі сцени радували батьків, вчителів і своїх молодших антеївців. Сценки із шкільного і родинного життя показали для своїх випускників молодші класи. Із всього зрозуміло одне: головне в цьому житті – не загубитися, не схибити на шляху і не втратити себе, а стати хорошою людиною, а це найскладніша і дуже важка робота.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.