Перейти на мобільну версію сайту

13.04.2018

ЦІНУЙТЕ ДРУЖБУ

ірина фурман1Дружба завжди поза віковою категорією. Я вже не раз у своїх авторських колонках писала на тему дружби. Адже ціную це слово понад усе. Навіть бували такі випадки, коли мені цим дорікали. Начебто я на інші життєві цінності звертаю менше уваги. Але так мене виховали мої батьки, і вважаю, що робили вони це правильно. 

У мене так сталося в житті, що маю друзів різних за статтю та за віковою категорією. У нас склалися певні традиції святкувань та зустрічей, адже в чомусь поєднує спільна робота, а в чомусь – просто погляди на життя. Ми в цій компанії настільки різні, і настільки ж однакові.

Щирість у спілкуванні людей різного віку дає сили та натхнення у всьому, що робиш. Не часто буває, коли знаходишся між людьми і маєш думати: чи варто говорити правду, можливо, краще промовчати, бо наслідки бувають різними. І взагалі, чого так має бути? Невже так має бути, коли люди солідного віку мають перед кимось виправдовуватися за те, що не зробили нічого поганого. Але то таке... моє, наболіле...

Щирість і відвертість. Такі прості, але глибокі слова. Можливо, не всі замислюються над їхнім змістом, але просто про це треба не говорити, а відчувати. Саме це ми з моєю близькою подругою відчули нещодавно. Дзвінок від давніх друзів, і ми, не задумуючись, спланували післяробочий день. Тиша, вода, неймовірний запах весни... І вони – твої справжні друзі.

Говорили багато і про все, навіть навипередки, у всіх було, що сказати. Жодної заангажованості щодо будь-яких питань. От те, що я теж ціную в людях. У такому спілкуванні немає обмежень, дат, «постатей». А є просто звичайні люди зі своїми побутовими радощами і бідами. Немає подвійних стандартів. Є повага до людей і до того, чим займаєшся. Люблю, коли вони, мої друзі, жартують. Це незабутні враження на рік вперед. Цікаві жарти, величезна течія позитиву та мудрості, яку ми поважаємо і шануємо. Та, дійсно, від цих людей є чому повчитися, а насамперед поваги не лише до себе, але й до всіх. Вони як вчителі-наставники подають нам приклад, як жити з вірою в серці і власними принципами, які не повин­ні порушуватися. Вони вчать нас бути гордими за те, що ми не просто жителі якогось населеного пункту, а особистості. Вони дають нам можливість з моєю подругою перевірити власну дружбу на своєму прикладі. І це не просто загальні враження, це ритм життя, за яким вони живуть роками. І ми, з моєю подругою, дивлячись на них, хочемо вірити, що за кілька десятків років будемо такі як вони...


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.