Перейти на мобільну версію сайту

20.10.2017

ТАКИ НАС ОБКРАДАЮТЬ

шухановаМоє покоління прожило щасливе дитинство, юність, становлення на ноги, а от що буде зі старістю?

Ми, діти радянського часу, мали можливість відві­ду­вати дитячі садочки і з наших батьків не здирали гроші на влаштування, на тарілки. Потім йшли до школи й отримували безкоштовні підручники, всі отримували рівні знання і що таке твій учитель – репетитор не знали, бо це було ганебним явищем. Пізніше ми могли вступити до вишу, технікуму, ПТУ – хто на що був гаразд, і отримати безкоштовну освіту. У нас було гарантоване перше робоче місце, без потреби «підмазати» роботодавцю. Ми безкоштовно лікували зуби й тіло, ми мали змогу безоплатно відвідувати спортивні секції і художні школи. Ми мали гарантовану відпустку й легко могли заробити на відпочинок. Усі, хто працював, міг гарантовано отримати пенсію, на яку можна було прожити й оплатити комунальні послуги.

Набридло, що народ жив добре, і знайшовся той, хто розвалив наше життя. Настали часи, коли в тій каламутній воді можна було ловити рибку. Одні – браконьєрським способом, інші – електровудочкою, і вже просто на вудку нічого зловити неможливо було. Одні крали вагонами, інші вивозили кравчучками, а хто не мав доступу й не мав що красти, перетворився у злидні.

Українське суспільство розшарувалося на багатіїв і злидарів, а середній клас виїхав шукати кращої долі. Бо вчити дітей, лікуватися й просто нормально жити вже не було за що. І як результат, діти залишились бездоглядними, порозпадалися сім’ї, виробництво вбили, людей, які залишилися, перетворили в «купи-продай» і «дай». А тих «дай» вже набралося чимало. І для них придумали допомоги, пільги, субсидії, а для того, щоб вижити цілій країні, беруться кредити. Набрали їх вже стільки, що кожен з нас, українців, вже має борг у 98 тисяч гривень. Це настільки нас мають обдерти, бо ж ті гроші будуть віддавати наші діти. Та найгірше те, що ми з вами не відчуваємо користі від тих кредитів, напевне, тому, що вони опинилися в чиїхось бездонних кишенях. Інакше як можна розцінити те, що малесенька країна-сусідка Румунія дбає про своїх громадян від народження й до смерті. Де вони беруть гроші, щоб дбати про дітей, адже від народження і до 24 років кожен отримує від держави достойну підтримку. Медицина безкоштовна, ліки безкоштовні, освіта безкоштовна, закони працюють... Можливо тому, що румуни не побоялися позбавитися від глави, який обкрадав народ, і тепер кожен знає, що може бути за свавілля.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.