Перейти на мобільну версію сайту

12.04.2019

ТАК І БУДЕМО ЖИТИ

шухановаУ Кам’янці знову розпочався бум з викрадення люків. Та мерзота, яка це робить, не розуміє, на яку небезпеку наражає людей. Хотілося б, щоб їхня дитина втрапила в таку пастку, можливо, тоді замислилися, що такого робити не можна, що це може призвести до смерті. Заробивши копійки за лом, інші люди можуть втратити не лише великі гроші, а й здоров’я, буває й життя.

КП «Міськтепловоденергія» майже щодня фіксує випадки крадіжок люків. Днями взагалі біля під’їзду на вулиці Миколи Гордійчука, 11 викрали відразу аж два люки, й не подумали крадії, що в ту пастку під ногами може потрапити будь-хто. Невже 100 зароблених гривень врятує крадія і не залишиться на його совісті загибель людини чи тварини? 

Цікаво, куди дивиться поліція? Зрозуміло, що біля кожного люка не поставиш поліцейського, але це негативне явище потрібно припиняти. Для того, щоб убезпечити місто і самих себе від різних прикростей, потрібно в дворах, біля сміттєвих майданчиків, на вулицях встановлювати відеокамери. Ви скажете, що це дорого. Та не дорожче за наше з вами життя.

Постійні проблеми на сміттєвих майданчиках із тим, що крадуть колеса від контейнерів, що кидають негабаритне побутове сміття і забувають, що контейнери призначені для побутових відходів. Якраз камера, зафіксувавши порушення, розповіла би, хто це робить, і цей хтось змушений би був покласти на місце люк, прикрутити колесо, вивезти за собою сміття, а це яка економія для міського бюджету. А якби ще той ХТОСЬ потім відпрацював на громадських роботах, то інший ХТОСЬ замислився, чи варто робити підлості, скоювати злочини. Бо ж нині дуже велика спокуса, коли лежить собі безхозне, а мені от це потрібно. Тож навіщо витрачати зароблені гроші, аби піти в магазин і купити люк, колесо, якщо можна взяти в сусідньому під’їзді чи біля сусіднього будинку.

Треба об’єднувати зусилля ОСББ, управляючих компаній, правоохоронних органів, експлуатуючих оргагізацій, громадськості, щоб не допускати таких ганебних випадків. Цих дрібних, але дуже небезпечних злодюжок щонайбільше, і це при тому, якщо їх зловлять, чекає невеличкий штраф, хоча шкоду вони завдають чималу. Нині такими злочинами поліція, швидше за все, і не переймається. Тим паче, якщо їх знайдеш, то ще важче довести, що це та кришка і з того колектора. Свого часу комунальники прив’язували люки і зачиняли їх на колодку. Але справа марна – колодку збили і все. Уже придумали люки не чавунні, щоб їх не здавали на металобрухт, але вони знову виявилися в попиті. Так і живемо...


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.