Перейти на мобільну версію сайту

14.09.2018

СОНЦЕ МАЄ БУТИ ЗАВЖДИ З ВАМИ

ірина фурман1За іронією долі наш внутрішній стан завжди чомусь пов’язаний з погодніми умовами. Я думаю, що багато людей зі мною в цьому погодяться. Йде дощ – ностальгуєш або роздумуєш на філософські теми, світить сонце – радієш кожному промінчику, і неважливо, яка це пора року, дме вітер – намагаєшся акумулювати в собі всі сили на боротьбу з чимось або кимось. І так далі. 

Після похмурих холодних днів настало тепле бабине літо. Поволі змінився настрій, бо дуже хочеться це тепло пропустити через себе, зігріти душу. Ще більше це бажання підсилюється, коли дивишся на сіру масу людей, виснажених у вічній гонитві за добробутом, покращенням матеріального становища. Це робить їх роздратованими. Вони перестають радіти простим речам, не отримують радості й тихого захоплення від співу пташок, плескоту річки, дотику до смарагдової трави. Можливо, це звучить надто поетично, але це правда.

На підсвідомому рівні щодня ми чекаємо чогось позитивного, а не неприємного і болючого. З кожним днем ми втрачаємо віру і надію, замінюючи їх недовірою і невпевненістю в собі. Знову ж таки, не буду говорити за всіх, але таких прикладів у колі моїх знайомих є чимало, на жаль. І мені так хочеться щось змінити, та не завжди отримуєш бажаний результат. Я альтруїстка і мені хочеться ділитися цим альтруїзмом з моїми близькими й рідними. Хочу, щоб вони раділи кожному прожитому дню, як я. Адже негатив рано чи пізно, якщо ви цього захочете, зникне.

Правильно хтось колись сказав, кожен коваль свого щастя. Та біда в тому, що ми себе дуже часто недооцінюємо, не віримо у власні сили, не знаємо свого реального потенціалу. Але є сотні прикладів, коли звичайний бухгалтер ставав художником чи дизайнером, філолог – працівником силових структур, і при цьому враховували більше розум, а не фізичну підготовку, військові, які десятки років поспіль муштрували по військовому плацу, ставали успішними адвокатами, медики – логістами тощо. Я навела приклади своїх знайомих. І я завжди раділа, коли вони на 360 градусів змінювали власну долю. І тоді, коли дивилася в їхні очі, завжди бачила сонце і тепло. Вони поверталися до власного «я» і знову ставали чутливими до всього, похмура сірість відступала від них.

Озирніться хоч зараз у ці теплі гарні дні навкруги, і мені здається, що вони додадуть вам необхідної для реалізації планів та задумів енергії. Узагалі, моя вам порада чи швидше побажання – тримайте завжди свої сонячні промінчики в собі і ніколи їх не відпускайте. Не важливо, на вулиці вітер чи дощ, злива чи град. Сонце має бути завжди з вами!


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.