Перейти на мобільну версію сайту

19.08.2017

СОБАКИ НЕ МАЮТЬ БУТИ НА ВУЛИЦІ

шухановаТема собак експлуатується постійно й давно. Одним вони подобаються, іншим вони заважають. Тим, кому подобаються, вони доглядають за ними, годують, плекають. Ті є членами їхніх родин. І не дай Боже, десь собака зникне – на вуха поставлять усе місто. Але в цій категорії є й такі, які спочатку полюблять, а потім вони їм набриднуть, бо не врахували своїх сил і їх немає чим годувати, не хочеться вранці вставати, щоб вигуляти тощо.

І вже з цього моменту тварини опиняються на вулиці, поповнюючи армію безпритульних. Їх звідусіль ганяють, а вони, у свою чергу, обізлилися на людей. Запросто можуть налякати, вкусити. Ці собаки безконтрольно розмножуються і зграями бігають вулицями міста. Але знаходяться такі, які й цих собак приручають, або просто підгодовують. Можливо, це дуже добре, що вони не помирають голодною смертю. Та роблять благодійники це не у своїй квартирі чи домі, а десь у загальному дворі, де бігають діти, відпочивають люди. 

Ці собаки загиджують двори, «мінують» територію, обмочують дерева. А ті люди, які вважають себе захисниками тварин, теж загиджують двори, бо ж їжу, яку вони виносять під під’їзд, розтягують коти і птахи. Вона засмерджується і розводяться хвороботворні бактерії. Такі собаки зазвичай недоглянуті, брудні, зі скачаною шерстю, в якій заводяться блохи. От і виникає питання до захисників тварин, чи насправді вони їх захищають, чи просто знущаються. Краще б створили громадську організацію, яка би зайнялася обліком тварин і захистила б суспільство від безвідповідальних людей.

Адже людина, яка заводить у міській квартирі тварину, повинна бути впевненою у власних силах, зважати на сусідів і навколишніх. Не кожному сусіду подобається, коли за стіною гавкає пес, коли коти справляють нужду в під’їзді, чи мітять територію. Завів собі тварину, от і належним чином дбай про неї. Зазвичай чуєш від любителів собак, що вони так себе поводять, бо влада не дбає про них. Тільки не зрозуміло, це що влада змушувала заводити собак, котів? Це ваше власне бажання, тому ви самі маєте подумати, куди виводити своїх чотирилапих погуляти. Вже давно можна було об’єднатися в клуб, офіційно зареєструватися, а потім всім разом обміркувати, де вигулювати. Тоді, можливо, стане менше безпритульних собак на вулиці, бо ж у клуба можуть бути величезні повноваження і повний реєстр собак у місті. Можливо, хтось виступить з ініціативою, щоб у Кам’янці всі, хто захоче завести собі песика, в обов’язковому порядку має зареєструватися в об’єднанні, а потім, коли в господарів не стане тварини, вони повинні прозвітувати, куди вона поділася. Не будуть тоді сусіди влаштовувати міжпланетні війни щодо антисанітарії і порушення благоустрою, бо ж тварини на вулиці не мають жити. А якщо вони з’являються, то за це хтось має відповісти і це – людина.


Дивіться також:




Повернення до списку




Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:








Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu




Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.