Перейти на мобільну версію сайту

13.03.2020

СКАЗ НА ПОРОЗІ…

шухановаДуже схвально, що Україна на рівні держави почала заходи щодо недопущення на нашу територію нової зарази людства – коронавірусу. Та напевне, не так його слід боятися, як сказу, який вже чатує на наших вулицях. (На жаль і в головах).

Найбільшим рознощиком цієї надзвичайно небезпечної хвороби не лише для людини, а й в першу чергу для тварин, є лисиці. Ще позавчора потрібно було бити на сполох про цю проблему. Наші зоозахисники свого часу домоглися заборонити полювання в нашому регіоні, тобто в Товтрах. Але, про кого чи що вони думали на той момент, не зрозуміло. Адже людина, її життя та здоров’я для усіх мають бути понад усе. Що сталося у нас із забороною на полювання? Насамперед, різко зросла кількість популяції лиса. Штучно його прибирати не можна, а природнім шляхом нікому, через відсутність в лісах таких тварин, як вовки та ведмеді. А це значить, що рудій немає конкурентів, які могли би її знищувати. Лис є на найвищій сходинці харчового ланцюга. Вона – хижак. Нині, ці хитрунки навіть не бояться заходити в місто, де кам’янчани їх можуть побачити біля сміттєвих баків. А в селах часто викидають загиблих тварин, чим створюють відмінну харчову базу для лиса.

Мисливці нашого УТМР в один голос кажуть, що полювання однозначно необхідно. Там, де немає офіційного дозволу, процвітає браконьєрство. 

– Ми, як організація, готові працювати на благо нашого народу, – каже Олександр Юзюк, голова ради Кам’янець-Подільської районної організації УТМР, – у держави грошей не беремо, а за свої проводимо відстріли. Таке рішення було прийнято нашою радою. Хочемо бути корисними суспільству. Але, окремі народні депутати від Зе вирішили, що доля бездомного кота важливіша за долю бездомного українця. Я розумію, що потрібно захищати і котика і собачку, але людина повинна жити гідно на цій землі, адже вона господар тут. Одночасно слід дбати про екологію, флору і фауну, а не робити все можливе, щоб вижити українця зі своєї землі. Нас, мисливців, часто звинувачують в тому, що ми вбивці. А ті сім’ї, в яких роблять аборти, не вбивці?! Але це, за завісою.

Вже на державному рівні намагаються протягнути кілька законопроєктів, які призведуть до катастрофи в природі. Проте, полювання відновити конче потрібно. Можливо, в нашому регіоні дещо обмежити, але потрібно.

Тому, наші мисливці разом із усіма колегами в державі, збираються на всеукраїнський страйки під Верховну Раду, бо ми розуміємо важливість нашої справи. Вони проти усіх чотирьох законопроєктів, які запропонував Олександр Качура із партії Зе… Адже ті передбачають знищення мисливської справи, як такої. А також повну заборону регуляції чисельності лиса в таких регіонах, як наш.

Отже, чиясь рука робить все, щоб вижити нас із нашої землі у різні способи, які називають нині реформою. Знищена поліція, донищують медицину та освіту, що там на черзі…


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.