Перейти на мобільну версію сайту

15.09.2017

СІЛЬСЬКИЙ КОНТРОЛЬ. ЛЮДИ

Це не зовсім авторська колонка. Це швидше авторське звернення, заклик до свівпраці.
За два роки мандрівок ми встигли написати про те, як живе більша половина сіл нашого найбільшого в Україні району й далі продовжуємо писати. Ми їздили полями, горами й долами, знімкували школи, дитсадки, медпункти, клуби і церкви. Тисячі світлин викристалізувалися у стійкий діамант спогадів, які в майбутньому дадуть свої плоди. 

Але села роблять унікальними не мальовничі краєвиди чи виробничі процеси. Їх роблять неповторними люди - залюблені у свою працю, віддані й натхненні, щирі українці не за національністю, а за покликанням. Багатьох ми зустрічали на своєму шляху. Ми бачили жінок з натрудженими руками, вервечкою зморщок навколо очей, таких прекрасних у вранішніх туманах. Їхні руки несли повні відра води, пекли паляниці, цідили в глечик молоко, пахли кропом і яблуками, вправно орудували крихітною голкою, обіймали ніжно... Ми бачили чоловіків, мужність і надійність яких була міцнішою за подільські скелі. Їхні руки доглядали сад, сіяли пшеницю, перекладали медові рамки, краяли хліб здоровенними скибками, хвацько тримали косу і сокиру, вправно кермували. А співали ці люди так, що зорі заворожено завмирали над річковим плесом...
Ми бачили дітей, які долали кілометри до школи, здобутками яких пишалися батьки та земляки. Ми ділили перемоги й поразки, свята й будні разом із вчителями, лікарями, хліборобами, пенсіонерами, співаками, музикантами, одинокими й багатодітними. 

Ми захоплювалися людьми, жага до життя яких була сильнішою за саме життя; людьми, які, незважаючи ні на що, йшли вперед, не боялися змін та труднощів; людьми, які вміли пробачати; людьми, безмежна доброта й щирість яких надихала; людьми унікальними, талановитими, але такими простими й сором’язливими водночас; людьми, котрі маленькими кроками й сильними вчинками змінюють цей світ на краще. 

Більш ніж упевнені, що ви навіть упізнали в цій розповіді своїх близьких, рідних чи друзів, сусідів або ж приятелів. Тож просимо вашої допомоги. Розкажіть нам про сільських людей чи вихідців із села, яких ви знаєте, якими пишаєтеся і які направду заслуговують, аби про них дізнався увесь світ.
Віримо, що з вашою допомогою скриня «СІЛЬСЬКИЙ КОНТРОЛЬ. ЛЮДИ» наповниться талановитими, щирими, працьовитими, душевними, такими простими й легкими людьми, які стануть прикладом для інших. А, можливо, це будете саме ви?

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.