Перейти на мобільну версію сайту

27.07.2018

ПРО ТАЛАНТИ ЗАМОВИМО СЛОВО

Андрій ПавловськийКажуть, що талановитими не народжуються, талановитими стають. Хтозна. Можливо й так. А, може, навпаки. І якби зараз прихильники обидвох припущень дискутували, то гарно б вийшло, розлого, бо є чим крити – що одним, що іншим. Але сьогодні зовсім не хочеться диспутів. Просто є бажання подякувати Богу за всіх обдарованих людей та можливість доторкнутися до їхнього спадку – писемного, живописного, ремісничого тощо.

А українська земля знала чимало талантів. Рахувати не перерахувати. А скільки їх є і ще буде! Вони – скрізь. Лиш озирніться! Так, найчастіше їх нічим не відрізниш від інших. Однак, якщо придивитись, видно, що мають золоті руки і великий талант від Бога. Хтось вишиває, хтось реставрує і оформляє церкви, хтось володіє унікальним, майже забутим ремеслом, а хтось – надзвичайний музикант, письменник тощо. І в кожного своя доля, свій неповторний шлях.

А скільки в них працелюбності, жаги до своєї справи! Словами не передати, в уяву не вкласти... І так, певно, має бути, бо лише наполегливим вдається підкорювати найвищі вершини. І, якщо вам вищезазначене видається надто складним, то для талановитих це звична річ. Вони зазвичай радо зізнаються, що їм легко дається той великий труд, бо до роботи беруться завжди з великою любов’ю до справи всього свого життя. І роблять та завершують її також з любов’ю. І щоб вони не створили, то не просто витвір, а їхнє дитя – народжене на світ, аби дарувати приємні миті іншим.

Таланти... Такі різні, такі неповторні та такі потрібні... Тож, як зустрінете хоч один на своєму шляху, зупиніться, оцініть його, пригорніть до себе посмішкою, порадуйте теплими словами витвори його уяви та золотих рук, подаруйте частинку натхнення творити далі, бо хтозна, що буде, як їх не голубити. Аби не найгірше, бо тоді все перетвориться на сяк-так або якось так. А не хотілось би подібного. Тому, якщо познайомились з такими, знайте – для вас то справжній талан. Цінуйте миті зустрічі з ними та захоплюйтесь ними. Бо весь світ тримається на таких, як вони.

Рятуйте їх від усього злого і усіх лихих, бо є й такі, що проти них. Хто хоче правити без поцілованих Богом, хоч не вартий і мізинця оповитих талантом. Також зазирніть у себе, а раптом у вас є крихта хоч якого хисту? Якщо так, то плекайте його. І хай не турбує вас питання, чи народилися з ним чи набули його. Долучайтесь до інших майстрів і творіть прекрасне. Бо за ним – майбутнє.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.