Перейти на мобільну версію сайту

06.04.2018

ПОТРІБНО ДОБРЕ ГОТУВАТИСЯ

шухановаНапевне, вже нині про себе заявляє нова формація людей, яка прагне все навколо реформувати. Можливо, це й правильно, але велосипед вигадали давно і тепер його потрібно лише вдосконалювати. Та в нашому теперішньому житті чомусь так виходить, що замість того, щоб вдосконалювати велосипед, його намагаються заново придумати, і при цьому набиваються гулі. Але гулі набивають не собі, а нам з вами. Для того, аби сісти за кермо ровера, потрібно його ідеально підготувати, або бодай зробити безпечним і зручним. Що ж маємо ми? Вкотре нова реформа в медицині, яка в нашому місті розпочалася вчасно: пацієнти пішли до сімейних лікарів, аби підписати з ними декларації, проте виникли проблеми, з першого разу мало хто може зареєструватися. Виявляється загальний сервер висне, от і доводиться по кілька разів приходити до медзакладу, щоб зареєструватися.

Схожа ситуація і з паспортами: якщо ти добре володієш комп’ютерною грамотою, немає проблем, щоб потрапити в чергу на його отримання. Решта людей залежить від посадовців і везіння, адже потрібно вистоювати черги, чергувати ночами, аби отримати омріяний документ, щоб вирушити в Європу мити горщики або подорожувати. А ще без посвідчення особи нікуди не зможеш вступити, а отримати цю посвідку теж доводиться з проблемами. Щоправда в нашому місті знайшли вихід і зробили для тих, хто отримує перший паспорт, чи для того, аби зареєструватися для здачі ЗНО, зелений коридор. Можливо, ці всі реформи й правильні, але для багатьох людей це величезний стрес. Ймовірно, таких стресів і не було би, якби суспільство до цього було готове, і українці не боялися, що завтра вже буде пізно або не встигнуть. 

Ще один шок, який наздогнав суспільство – це нові правила поховання через ухвалу суду. Здавалося б логічно, коли людина померла неприродною смертю, провести експертизу і з’ясувати причини смерті. Та тепер сам експерт не може цього зробити, потрібна ухвала. А для того, щоб суд виніс ухвалу, має бути клопотання поліцейського. Та щоб не завдавати людям проблем, кожен гвинтик має чітко працювати, бо ж інакше летить все. Поліцейський не встиг подати, суддя може знаходитися 5 діб у нарадчій кімнаті, от і складайте покійників на купку.

З часом суспільство змастить усі вузли механізмів, і система запрацює, але ж нам хочеться повноцінно жити сьогодні і без постійних стресів.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.