Перейти на мобільну версію сайту

01.03.2019

ПОРА ТЕПЛА, ДОБРА І ПРОБУДЖЕННЯ

Фурман-1Сьогодні розпочинається ще один своєрідний відлік часу, адже на календарному листку 1 березня. Це банально, але чомусь підсвідомо ми завжди чекаємо цієї дати. І навіть, коли в цей день йде рясно сніг, ми знаємо, що розпочалася весна, яка неодмінно принесе нам щось прекрасне.

Весни чомусь із нетерпінням чекають усі. І ті, кому 16, і ті, кому за 60 і більше років. Це така пора, коли не тільки чепуриться природа, а й самі люди. Стають чи то добрішими, чи то відвертішими. І в ці місяці, особливо в березні, ми дійсно, як ті проліски, що вилазять з-під снігу. Шукаємо сонця і тепла, позитивних емоцій. Стаємо навіть більш продуктивними у роботі, адже внутрішній запал та енергія ніби клекочуть всередині. Хочеться щось вигадувати, змінювати, розпочинати, а з чимось навпаки, назавжди попрощатись і забути. Це як старі речі, які виносиш на смітник. Я маю на увазі не людей, а якісь звички, поганий настрій тощо.

Люблю весну за її мінливість. Спостерігати, як сонце змінюється поривами вітру, а потім йде сніг. Навіть калюжі люблю, в яких відображається небо. Щось у цьому є романтичне.

Люблю саме весною спостерігати за людьми та їхнім настроєм. Вони дійсно ніби оголюються у суспільстві, стають більш вразливими і емоційно піднятими. Не знаю як це пояснити з точки зору психології, але це дійсно так. Інколи здається, що історія кожного їхнього життя у всіх на видному місці. Особливо це спостерігається у представників жіночої статі. І взагалі жінка і весна – це напевно тотожні поняття.

Весною всі жінки стають якимись особливими. У них з’являється якась загадковість, недосказаність і чуттєвість. Здається, що вони дійсно не йдуть, а літають по вулицях наче метелики. Від них віє неймовірною легкістю. Можливо, тому й кажуть, що весна – найкраща пора року для нових знайомств та стосунків. Вони залишаються найбільш пам’ятними в житті. Насиченими духом авантюризму і романтизму.

Приємно спостерігати навесні за молоддю. Молоді люди в ці дні стають найбільш активними. Збираються у дворах, обговорюють усілякі новинки і захоплено діляться різноманітними враженнями від цього. І хоча кажуть, що молодь зараз стала різка і жорстока, весною спостерігається все навпаки. Все змінюється та реінкарнується. Адже весна – це, насамперед, пора пробудження.

І не важливо, яка в цей день погода. Дощ, вітер, сніг чи сонце. Це початок весни. З 1 березням вас!


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.