Перейти на мобільну версію сайту

15.06.2018

ПАСАЖИРИ

Андрій ПавловськийЧого тільки не наслухаєшся і на що тільки не надивишся у наших маршрутках. Іноді сам дивуєшся тому, що стає частинкою твого життя, коли прямуєш у звичайному маршрутному транспорті до місця призначення. Тут неймовірно величезний спектр тем та подій. Що не пасажир, то унікальна особистість, що ненароком входить у наші життя. А деякі значно частіше. Бо впродовж життя ми використовуємо одні й ті ж маршрути.

Частенько в дорозі трапляється щось таке, що закарбовується в пам’яті на певний час – день-два, можливо, на довше. Традиційно у ситуаціях, що складаються, учасниками стають як водії, так і пасажири. Але сьогодні мова йтиме не про перших, а про других.

От не вміють у нас відповідно поводитися в громадському транспорті. Хоч вовком вий, а тих «колоритних» пасажирів не позбутися. Навіть зайти і вийти не можуть як слід. Якщо у маршрутку, то обов’язково один наперед одного. Особливо добре виходить це в тих, хто прийшов останнім на зупинку. Хоч черги вводь. І не дивуйтесь, якщо вас не просто самотужки розтручають, а, приміром, щойно придбаним унітазом.

І виходять не менш ефектно. Хто напролом, не звертаючи уваги на все і всіх навколо (бо йому треба), а хто і з фуком, бо стали не зовсім там, де забажали. Але СТОП! Водій не може ставати біля кожного стовпа! Якщо подякують – уже добре.

Особи у стані алкогольного сп’яніння – окрема тема. Головне, аби їх не знудило, вони не дихали нікому в обличчя і не натворили ще якоїсь біди від оп’яніння. Хіба ж вам таким можна у маршрутку?

А ще ці вічні телефонні розмови. Ну, кому яка різниця, що ви зранку з’їли або в чому йдете ввечері на побачення? Кого цікавить у скільки вам обійшлись нові вікна та чим провинилася ваша дитина в школі? Хіба іншим не все одно, що у вас згоріли котлети, а подружка відпочивала в Єгипті разом зі своїм кумом? Невже нікому не обійтися без того, що у вас прорвало трубу, а «аварійка» приїхала лише через три години? Звісно, що без усього цього ми проживемо, але чомусь цього не розуміють інші та махнули рукою на елементарний етикет.

Подібних прикладів знайдемо ще чимало, як і слушних зауважень до них. Лишень придивіться. А ідеальність нашого життя не лише в тому, що ми пасажири, а у значно більшому. Тож головний меседж буде наступним: як би не було, слід пам’ятати, що ми все ж таки ЛЮДИ, і живемо серед людей. Інші нічим не гірші і також хочуть поваги та відповідного комфорту. Не завжди варто думати тільки про себе. Як поводитеся ви, так будуть поводитися і з вами. Тому давайте розпочнемо змінюватися з малого: спочатку станемо хоча би хорошими пасажирами.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.