Перейти на мобільну версію сайту

17.11.2017

П’ЯТЬ АБЗАЦІВ ПРО ОСВІТУ

Андрій ПавловськийПитання освіти завжди викликало навколо себе безліч думок. Не змінилася ситуація й досі. Новий час вносить нові моменти в обговорення та вибір освіти, проте актуальність цієї теми не згасає. Думки різні, але з тим, що освіченим має бути кожен, погоджуюся всі. Питання в іншому: «Яка саме?». 

Ми звикли до того, що освіта створює відмінності між людьми, адже має різний рівень та профіль. А це, у свою чергу, породило масове явище навішування «ярликів» про освічену людину і неосвічену. Проте твердження, що освічена людина краща, ніж неосвічена, не було би правильним. Освіта – річ хитра. Який би у вас не був диплом, усе залежить від того, як ви здобували освіту, як умієте використати здобуті знання і т.д. Тому й виходить, що той, хто закінчив університет, не завжди вправніший за того, хто закінчив лише школу або має диплом про спеціальну середню освіту.

Люди різні. Тому хто і з якою освітою насправді доб’ється успіху, передбачити важко. Добре знаємо зі власного життя, що далеко не всі відмінники досягають успіху. А от двієчники навпаки – виходять у лідери. Є багато таких, що просто не мали змоги отримати вищу освіту. Одним довелося працювати, бо життя складалось саме так, а не інакше, іншим бракувало грошей. Але їхні мізки частенько в рази більше вартують уваги.

Проте, як би там не було, без освіти ніяк. Неуків суспільство не терпить. Скрізь потрібен диплом. Тим більше, коли хочеться гарної зарплатні. Тому кожен і обирає свій шлях – хто свідомо, а хтось як уже вдасться. Особистість формує те, чим цікавиться людина, що вивчає. Хтось краще буде розумітися на техніці, але мало читати чи писати з помилками. Хтось стане гарним філологом, але зовсім не розумітиметься на економіці країни. Так і знаходить кожен свою нішу.

Більшість, звісно, прагне до вищої освіти, бо, як стверджують спеціалісти, вона формує різнобічну особистість, що вміє не тільки виконувати конкретну роботу, але й мислити. Вища освіта більш престижна, вона автоматично підвищує статус людини в суспільстві. Дає змогу краще працевлаштуватися, рухатись кар’єрними сходинками, займати керівні посади. Тому багато хто здобуває університетську освіту саме заради цього – аби мати статус і розвиток у майбутньому. А от яка якість такої освіти – питання вже зовсім інше. У кого як. Але про істину, що справжні знання не купиш і не продаси, краще не забувати. А ще – завжди залишатися людьми, адже саме це відрізняє нас від дикунів. І це – одна з найголовніших догм, що несе у собі освіта.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.