Перейти на мобільну версію сайту

10.01.2020

НОВИЙ РІК – НОВІ НАДІЇ

Pa5qea8jj1kНе секрет, що Новий рік – улюблене свято багатьох. І як не переконуйте його любителів у протилежному, мовляв, нема у році, що настає, нічого надзвичайного, вони однаково наполягатимуть на своєму: «Таки є!» Чим же імпонує прийдешній? В першу чергу – сподіваннями на краще. І цей аргумент основний. Тож не дарма кажуть: «Новий рік – нові надії».

Перехід з одного року в інший – це умовний рубіж, певна межа, перетинаючи яку, зазвичай кажемо «До побачення» року, що прожили, та «Здрастуй» – року майбутньому. І ця традиція незмінна. А нещодавно ці фрази прозвучали по-особливому. Бо хіба можна було інакше зустрічати двадцятки – 2020?

І хоч рік тільки вступає в свої законні права, всі вже взялися за нове життя. Активно формують цілі, складають плани, мріють про заповітне і червоною ниткою прописують кроки до його здійснення.

Хтось проаналізував минулий рік, погортавши його сторінки, наче старий зошит із замітками, зробив висновки та пише новий – врахувавши, звісно, всі помилки та невдачі, спотикання та негаразди. А хтось, наче на старого воза, повантажив усе «сміття» року, що минув, і залишив там. А хтось… Одним словом, кожен попідчищав за собою, як міг, і йде вперед, йде з надією, що все буде в рази краще, ніж було.

І це добре. Бо ми не стоїмо на місці, а чітко знаємо, чого хочемо від життя. Тому бажання позбутись зайвого та набути необхідного – цілком природнє та логічне.

Так. Усі ми різні. І кожен має свою мету. Але є те, про що має подбати кожен, закладаючи основні кроки в році новому; те, без чого неможливо буде досягти поставлених цілей. Це – здоров’я, діяльність, соціум, духовність. Ось ті чотири складові, що мають бути рупором. Подбаємо про них, тоді вони подбають про нас.

Чіткі плани – звісно, похвальна річ. Але не варто поспішати досягти усього й одразу. Бо життя не терпить галопу. Найкращий варіант – рухатись до цілі крок за кроком. Потроху та впевнено. Навіть якщо у новому році ми зробимо лиш перший із них, головне, щоб це був вірний крок. І ще одне. Пам’ятаймо, що історія має звичку повторюватись, тому з усіма нашими діями потрібно бути обережними. Звісно, рік – лише маленька частинка історії. Проте часто-густо КЛЮЧова. Тож розпочинаючи його, не забуваймо уроки минулих днів…


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.