Перейти на мобільну версію сайту

29.03.2019

НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО ДОЛІ КРАЇНИ!

Фурман-131 березня стане непростим днем в історії нашого державотворення. Як і колись у 1991 році громадянам України потрібно буде зробити вибір, від якого залежатиме їхнє майбутнє. І хоч вибір такий вони робитимуть не вперше, цього року він буде мати дещо інше забарвлення. Тоді ми обирали, в якому статусі нам жити, а саме – стати незалежними. У нас не було війни.

Століттями, десятиліттями і роками наша нація боролася за місце під сонцем. Ці слова звучать парадоксально, враховуючи той момент, що здобутки і надбання нашого народу були взірцем для розвитку інших держав. Але, певно, ми така нація, яка постійно повинна доводити своє право на повноцінне незалежне життя. Одне можна сказати впевнено: завоювати нас неможливо. За будь-яких обставин ми прагнемо свободи. 

Повертаючись до початку появи нашої незалежності, пригадую, як я, тоді учениця 5-го класу, затамувавши подих, чекала результатів перших на той час виборів. Наші батьки обирали для нас майбутнє, в якому ми будемо жити. Слово «незалежність» тоді звучало як неологізм, адже ми до нього абсолютно не звикли, ми його не відчували, ми про нього не говорили. На переламному етапі завершення XX століття нам вперше дали можливість офіційно, без остраху висловити власну життєву позицію. Було дуже важко. Але громадяни нашої держави жили на хвилі піднесення. Нарешті ми будемо вільними і незалежними. Такого відсотка виборців як тоді Україна, певно, більше не буде мати ніколи. Ми вперто рухалися вперед, розуміючи що все одразу не буде і манна небесна не посипеться в долоні з глибокого ковша. Нас завжди тримала надія.

Настав інший етап. Зміна першого президента. Багато хто говорить, що то був час стабільності і впевненості. Реформи, які в той час відбулися, можливо, підтримували не всі, але вони теж свого часу дали свій результат. Цей президент пробув на посаді гаранта два терміни. І обрали його ми.

Рік пробудження нації – 2004-ий. Це був другий емоційний підйом нації – Помаранчева революція. Час, коли люди знову повірили у власні сили, в зміни і початок відліку нової ери для держави. Коли поруч стояли люди різної вікової категорії, не можна було сказати, що вони не мають єдиної мети.

Майдан 2014 року – третій етап віхи історії України. Страшний. Ми взнали, що таке війна. На жаль, не з книжок. Говорити про це важко, але це наші реалії. Та ми вистоїмо, втримаємося, бо ми розумна свідома нація.

31 березня, попри будь-які бачення на долю держави, не забудьте відвідати виборчу дільницю. Історію творимо ми самі, вибір за нами. Не будьте байдужими, візьміть на себе відповідальність за долю неньки-України!


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.