Перейти на мобільну версію сайту

08.09.2017

НЕ БІЙТЕСЯ ЗМІН

ірина фурман1Ніколи не бійтеся змін у своєму житті. Змін різних. І тих, на які очікуєте, і тих, які з’являються, як грім серед ясного неба. Вони спонукають до розвитку та переосмислення життєвих цінностей, піднімають тонус та вприскують добрячу порцію адреналіну. Але, на привеликий жаль, частіше за все ми чомусь від цих змін намагаємося втекти, боячись, що вони зруйнують таку звичну для нас структуру життя. І чим старшими ми стаємо, тим більше до цих змін не готові. Це якийсь незрозумілий страх, що вирує всередині і перекриває кисень. Кажу так, знаючи не лише із власного досвіду, а й з досвіду моїх друзів, які відносяться до різної вікової категорії. Можливо, на це впливає щоденний побут, звички чи щось інше. Та цього літа я зрозуміла: чим далі ти тікаєш від змін, тим нуднішим стає твоє життя. Воно втрачає свої барви, замінюючи кожен прожитий день сирістю і мрякою. Раніше чомусь легше було приймати важливі для себе рішення, а зараз ніби тебе возом тягнуть на горба. І тоді всі, всі прості за своїм змістом речі, стають складними, втрачається така бажана зона комфорту.

Я ніколи не думала, що руйнація цієї зони торкнеться колись мене, адже завжди з легкістю ставилася до життя, інколи не замислюючись приймала рішення, які стосувалися долі інших людей. Не подумайте, не в негативному сенсі цього слова. А зараз щось мене постійно стримує і не дає зробити правильний вибір. Воюючи з собою, я намагаюся кардинально змінити своє життя, але на сьогодні мені це чомусь не зовсім вдається. 

Це літо для мене стало особливим. Особливим у всьому – і в роботі, і в особистому житті. Воно подарувало мені нові неочікувані знайомства з людьми, які змусили мене по-іншому поставитися до життя, багато чого в ньому змінити. Такі звичні для мене речі стали іншими і, зробивши аналіз над тими роками, що я прожила, зрозуміла, що будь-які зміни просто необхідні. Вони відкривають людину з тих сторін, проявляють такі якості, про які ти ніколи не думав. Це реально круто! Подивитися на себе з іншого боку. В якийсь момент я зрозуміла, що в мене гальмував такий бажаний для мене розвиток. Але зараз все змінилося. Змінилася я. І це дало мені поштовх для нових досягнень, нових вражень.

Хочу порадити і всім вам: не бійтеся рухатися вперед. У кожної людини є потужний потенціал, який вона не розвиває, приховуючи його від самої себе. Вірте в себе і в силу свого духу. Ви можете багато, але для цього потрібно не боятися змін. Для когось це нова сходинка в особистому житті, в розвитку кар’єри, наповнення власної душі іншими враженнями і сподіваннями. Я бажаю вам цього всього від щирої душі. Не бійтеся змін!


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.