Перейти на мобільну версію сайту

09.02.2018

НЕ БІЙТЕСЯ КОХАТИ

ірина фурман1Якимись особливими зараз видаються дні. Проходячи повз крамнички та торгові ряди, зловила себе на думці, що в людей, не лише молодих, на обличчі сяє приємна заклопотана посмішка. Вони старанно щось вибирають і купують, потім схвильовано передивляються: «А може, треба було щось інше придбати?». Потім впевнено ховають свій скарб у сумку чи щось інше і йдуть далі. Думала, це дні такі чи що? Може, в повітрі стався якийсь викид? Але ні! Незабаром же День всіх закоханих!

Свято, яке для нас ще поки молоде, міцно врослося своїми корінцями в шалений ритм нашого життя. Свого часу виникало чимало різних думок: навіщо такий день відзначати, що то «буржуйське» свято і подібне, але я з цим категорично не погоджуюся. Такий день потрібен. Адже, як і напередодні Нового року, люди стають чи може добрішими чи теплішими у своїй поведінці, діляться позитивними емоціями з іншими. Що в цьому поганого? Кожна людина хоче кохати і бути коханою, знати, що на цій здоровезній планеті Земля є її половинка, живе її світ.

Замислюючись, що таке кохання, в голові крутиться багато різних думок. З кожним прожитим роком визначення цього слова проходить свої метаморфози. Спалах, пристрасть, одержимість, які потім переростають у взаємоповагу. Саме ці щабелі, як для мене, потрібно пройти, щоб дійти до того млосного стану в душі, коли кажуть, що живіт зсередини лоскоче. І вже потім впевнено собі сказати: «Я дійсно кохаю».

Згадайте свій внутрішній стан, коли щось невідоме стукає у ваше серце. Невизначене, навіжене, воно дрібними кроками бігає по тілу, і ти не можеш його спинити. Втрачаєш відчуття реальності, і це тебе анітрохи не дратує, бо воно, як казковий вірус, множить приємні спогади. А вони потім стимулюють робити і творити щось гарне і добре. Вони не дають тобі шансу розносити чи акумулювати зло або ненависть. Хіба це не прекрасно?!

По-справжньому кохаючи людину, в твоєму домашньому словничку домінуючими стають такі слова, як повага, відповідальність, щирість та взаємопідтримка. Ти дивишся на людину і розумієш, що якщо її не буде поряд, тобі перекриє кисень. Ти станеш слабкою і вразливою.

Часто буває, що «хепі енду» немає. У своєму виборі ти або твоя половинка помилилися, але це не значить, що життя дійшло до фіналу. Це я кажу для тих, хто на ниві кохання попікся і розчарувався. Це не страшно. Адже там, де є кінець, завжди буде початок. І ваше ще буде попереду. Так складається життя. Так ми потім пускаємо нові емоції в свою душу і серце, бачимо інші барви, по-іншому дивимося, як сходить і сідає сонце, як співають навесні пташки, як танцюють на стінах кімнати сонячні зайчики, як замріяно і тендітно світить місяць. Усе в житті набирає інших обертів і ритму. 

Не бійтеся кохати і дозволяйте кохати себе. Розчиняйтеся в цих почуттях повністю, дорожіть тим, що вам посилає доля. І просто живіть. Із Днем закоханих!

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.