Перейти на мобільну версію сайту

19.03.2020

МИ СПРАВИМОСЯ, Я ВІРЮ В ЦЕ!

Фурман-1Ніколи не вважала себе глобалісткою ні в чому, але події останніх кількох тижнів, які пов’язані з вірусною пневмонією, змусили мене визнати – я така. Не хочеться вкотре озвучувати ще кілька місяців тому таку незвичну назву для всіх як «коронавірус», яка звучить тепер зі всіх телевізійних передач, розсипається тисячами літер зі шпальт газет і журналів і викликає страх у мільйонів людей по всьому світу. Але саме вона змусила нас всіх замислитися заради чого ми на світі живемо, якими насправді є наші цінності. Для чого ми будуємо палаци та скуповуємо дорогоцінні цяцьки, які в боротьбі з цією заразою, не вартують абсолютно нічого. Перед нею ми всі рівні – люди всіх національностей та віросповідань.

Неприємності, які раптово стукають в двері, передбачити неможливо та й оцінити їх масштаби теж. І в кожної людини в залежності від віку і статі вони свої. Коли ти маленький, для когось є великою трагедією одна з поламаних іграшок, а для інших – їх повна відсутність. Підлітковий період диктує свої умови. Комусь – невзаємне кохання та перша зрада, а іншим – відсутність сучасного ґаджета та брендового одягу. Діти зараз сучасні жорстокі і дуже часто насміхання призводить до зовсім інших, навіть не проблем, а трагедій.

А от коли стаєш дорослим, з роками кожна неприємність чи проблема має вже зовсім інший зміст. Як в роботі так і в сімейному житті. І частіше за все рівень цих проблем визначається розставленими для тебе в житті пріоритетами і цінностями. Серед них паралельно йдуть нереалізованість, фінансова нестабільність, рівень достатку, одинокість, людська байдужість, невизнання професійних здібностей чи таланту, відсутність дітей, банкрутство. Цей перелік можна називати до безкінечності, адже він має як матеріальний так і філософський характер. Та все це, як виявилося, повністю нівелюється, коли розумієш, що таке дійсно велика біда, яка масово забирає в людей життя. 

Насправді ніколи не думала, що за свого віку мені і моїм рідним та близьким доведеться стикнутися вже зараз з двома поняттями: війна і смертельна епідемія. Вони для мене завжди були словами з минулого. І я, насправді, не була готова до них в своєму житті зараз. А надто, не хотіла б, щоб їх знала та відчувала на собі не лише моя дитина, але й інші. Не важливо, чиї це діти, вони просто діти. Безпосередні, щирі і завжди відверті. І так не хочеться бачити біль і відчай в їхніх очах, так як і в очах людей літнього віку. А зараз через смертельний вірус, який ввірвався вже в нашу країну, саме такі очі з кожним днем бачиш все частіше. Розумію людей, розумію їх страх, їхню неготовність прийняти це як факт. Але ми вимушені це зробити. Потрібно сприймати всі події такими як вони є насправді, тому що в даному випадку від них далеко не сховаєшся. Ми повинні усвідомити, що ніколи страх не приведе до вирішення проблеми.

Тому, бажаю всім нам бути зібраними, розсудливими та поступовими у своїх вчинках. Від нашої загальної організованості на сьогоднішній день залежить багато. І ми справимося, я вірю в це!


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.