Перейти на мобільну версію сайту

05.01.2018

МАГІЯ РІЗДВА. 2018

Андрій ПавловськийЧи бувають у вашому житті моменти, коли очіку­вання чогось ба­жа­ного є надзвичайно приємним, солодким, натхненним? Таким, що окриляє і підносить до небес? Упевнені, що такі відчуття притаманні кожному, бо всі ми мріємо і йдемо до тієї чи іншої мети. Або ж з нетерпінням чекаємо на моменти, які є для нас особливими. Іноді це найменша дрібничка. Але вона саме ТА, на ЯКУ так довго сподіваємося.

Свята, які відзначаємо щороку – не виняток. Кожен із нас має свої – ті, що для нього особливі. Різдво, яке от-от вчергове постукає в двері, для багатьох одне із найвинятковіших. Воно має неповторну магію. І це робить його таким.

Чари Різдва огортають нас ще з дитинства. А далі – просто не залишають, щороку перетворюючи в отих дітлахів, які свято вірять у дива. Кому ж не до душі гора солодощів, смачна кутя та особливі страви (обов’язково – 12), «дідух», який вносять до хати, три обрядові хліби, оте довгоочікуване «Кво-кво – завтра Різдво», ігри, веселощі, коляда?.. А про історію виникнення Христового Різдва годі й казати... Ну, хіба ж це не казка, яка буває тільки раз на рік? Хіба не диво, оповите магічним серпанком?

Так. Але час плине і чомусь ота «винятковість» кудись зникає. Щось ніби викрадає її частинками, бажаючи не залишити й сліду. Чомусь ми хтозна куди поспішаємо, забуваючи, на жаль, про справді важливі речі. Тож, аби нікого не образити, давайте будемо чесними самі перед собою і спробуємо відповісти на прості запитання: «А що сьогодні для нас означає Різдво? Чи не забули ми сутності цього свята, захоплюючись святковим меню, акційними знижками та звабливими пропозиціями у магазинах? Чи встигаємо поміж кар’єрними сходинками, усілякими дедлайнами та за безкінечними пошуками «щастя» й «кращого» зайти до церкви та порадіти разом з іншими народженню Христа?»

То як? З’ясували? Так? Тоді – «Т-с-с-с!» Нехай усе залишається наодинці зі власною совістю. Та, щоб ви не виявили для себе, не забувайте, що справжнє ЩАСТЯ та усе НАЙКРАЩЕ ближче, ніж здається. Це і щира посмішка, і теплі обійми рідних вам людей, любов до ближнього. Просто зупиніться на хвильку і подаруйте один одному свято, забувши умовності і правила сьогодення. Нехай свято народження Христа завжди буде таким як тоді, у дитинстві, коли ми ще вірили в чарівну магію Різдва.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.