Перейти на мобільну версію сайту

10.11.2017

МАЄШ БУТИ ГОТОВИМ

наталіяУ житті маєш бути готовим до несподіванок і крутих віражів, до неприємних ситуацій, компрометуючих моментів, до сценаріїв, у яких ти будеш у ролі пішака, хоч сподівання були іншими.

Маєш бути готовим, що діти, в які вкладав душу і серце, не віддячать тією ж монетою в старості. Так, тебе можуть вигнати зі власного дому, проміняти на іншу «маму» чи «тата». Як не прикро, але в чомусь це буде результат твого виховання, частково – недалекоглядність твоєї кровинки, а загалом – життєвий поворот, на який ти не сподівався. Але треба йти далі.

Маєш бути готовим, що тебе використають як «тушку» в чиїхось брудних іграх, виставлять на загал, наче посміховисько, оголять твою щирість. Буде неприємно, навіть, боляче усвідомлювати свою наївність і необачність, свою душевну простоту, якою так нахабно скористалися. Шкіра грубішає від колючого вітру, пекучого сонця, від такого ж ставлення людей. Просто роби висновки.

Маєш бути готовим платити високу ціну за владу, якою користуєшся. Вона відбере в тебе час, який ти колись витрачав на родину й кохану людину. Влада, наче наркотик, на який підсідаєш і не можеш зіскочити. Влада не зробить тебе кращим, але ти можеш своїми вчинками зробити її не такою відразливою. Принаймні, спробуй це.

Маєш бути готовим до зради, до того, що друзі не завжди будуть поруч, до пліток, за якими не буде тебе справжнього. Маєш бути готовим, йдучи проти системи, отримати системну порцію лайна. Це не тому, що ти поганий, ні. Ти просто несистемний, чи твоя система, яку ти вважаєш ідеальною, йде в розріз з нині існуючою.

Усі удари в спину зазвичай несподівані. Всі неприємні звістки – приголомшливі. Рано чи пізно хтось зникає з твого життя, а хтось з’являється. Залишаються одиниці, які йтимуть з тобою до кінця. Але не всім так щастить. Це правда. У якийсь момент тобі також не пощастить, повір. І ти маєш бути готовим стати одним воїном у полі. І пройти це випробування достойно. Маєш бути готовим.

Але ж тебе ніхто не готує, правда?..


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.