Перейти на мобільну версію сайту

15.02.2019

ЛЮДИ ТВОРЯТЬ КНИГИ, А КНИГИ – ЛЮДЕЙ!

Андрій Павловський«Скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти» – істина відома давно і, певно, не знайдеться того, хто б її заперечив, бо життя таке, що в її правдивості переконується кожен. І, якщо є такі, що мислять протилежно, то, швидше за все, вони «унікали». Як же без тих, кого життя, на жаль, нічому не вчить?

Але сьогодні мова не про них. А про людей, що прагнуть йти вперед і вгору, про людей, які цінують все те, що створюють, ким оточують свої будні та вихідні. Про людей, що черпають від світу найкраще – аби розвиватися, допомагати рухатися до своїх вершин іншим, роблять світ навколо ліпшим. Про людей, що читають! Читають книги – джерело, що дає знання, які нас формують як особистість, надихають і etc., etc. Тут, насправді, ланцюжок, який можна продовжувати й продовжувати.

І, якщо говорити про нас, як людей творчих, то, продовжуючи вислів про друзів, можна сказати наступне: «Ми те, що ми творимо». Які ми, такі й наші творіння. Ми як книги. Відкривай і читай! Що не людина, то самобутня книга, яка віддає свою унікальну історію. А що там? Як сказала свого часу Мар’яна Савка, «інколи там повний штиль, а буває, так штормить, що ледве втримуєшся, вхопившись за щоглу на кораблі шаленців і, перемагаючи долю, пливеш далі. Бо десь там, на обрії, твоя земля, «... а ти – ловець океанів і маєш її віднайти, і все, що в тебе є, – твій внутрішній компас».

І слава Богу, що зараз є де «поплавати» – книг стільки, що нашому компасу іноді надто важко передбачити, куди поверне його власник. Бо ж стільки всього цікавого! Тому тут можемо з полегшенням зітхнути і сказати, що книжковий ринок у нас живий і дуже жвавий, цілком притомний і швидко реагує на світові тенденції. Це один із стратегічних напрямків, який варто розвивати! Адже йдеться не лише про книжки, і навіть не найперше про них, а насамперед про читача.

Чому? Бо люди творять книги, а книги творять людей. Тому цей процес не тільки безконечний, а й надзвичайно відповідальний! І ніхто не обіцяє, що він буде легким. Бо «зліпити» себе не так просто. Але це завжди неймовірно цікаво і драйвово! Книги дають нам можливість бути собою, а іншим – не такими, як ми. І це чудово! Адже люди не можуть бути однакові. Головне, щоб були багатими внутрішньо і це багатство приносило корисні плоди. Тож, коли зустрічаєте людину на своєму шляху і хочете знати, хто вона, запитайте, що вона читає...


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.