Перейти на мобільну версію сайту

15.11.2019

ЛЮБЛЮ – НЕ ЛЮБЛЮ

Фурман-1Специфіка моєї професійної діяльності дозволяє кожного дня бути в русі, знаходити нові захоплення, знайомитися з різними людьми, писати про їхню долю і вподобання, аналізувати навколишній світ та разом з цим розбиратися і в самій собі. По великому рахунку це дуже чудово. Це все якось систематизує таку звичну для мене хаотичність у голові. Нещодавно після однієї з чергових зустрічей я для себе зробила чітке розмежування, що я люблю і що мені подобається, а що – ні.

Я не люблю пихатих людей, які, надуваючись як повітряні кульки, намагаються робити з себе «велике цабе», натомість з великою повагою і симпатією ставлюся до людей скромних. Скільки життєва практика не показувала, саме такі люди здатні насправді зробити щось корисне і поділитися цим з іншими.

Я не люблю людей жадібних як у матеріальному плані, так і в моральному. З огидою дивлюся, коли вони здатні підняти ломану копійку з підлоги і, ховаючи очі, швидко класти її до кишені. Звісно, я це говорю в порівняльному плані, але за роки навчилася розрізняти жадібність і економність. Це важливо не переплутати.

Я не люблю людей хитрих і підлих. Вони ламають долі. Найприкріше, коли це роблять з людьми піддатливими і вразливими. На мою думку, така категорія людей заслуговує на найбільше покарання в житті. Бути сильними за рахунок слабких – це великий гріх.

Я не люблю, коли зраджують своїм життєвим принципам. Люблю людей сильних і коли принципи, за якими людина живе в житті, змінюються, вона втрачає себе як особистість.

Я не люблю неповаги до старших. Мене виховали в патріархальній сім’ї з чітко встановленими пріоритетами. Так саме я хочу, щоб був вихований мій син. Коли стане дорослим, може він і змінить щось. Але поки – ні.

Натомість я люблю. Люблю людей щирих, відвертих і світлих. Вони випромінюють добро та тепло. Вчать жити за християнськими високими моральними принципами. І нехай, можливо, це звучить якось пафосно. Але так насправді є і має бути.

Я люблю людей, які завжди чомусь вчаться і розвиваються. І не важливо чи тобі 18 чи 60 років. Людина живе лише тоді, коли перебуває в постійному русі.

Люблю розумних дітей, особливо сьогодні, коли є можливість отримувати будь-яку інформацію з різних джерел, аналізувати, думати і робити для себе висновки.
Я люблю людей працелюбних і тих, які не розділяють категорії я – розумний керівник, а ти – недолугий підлеглий. Люблю командну роботу.

А ще я люблю життя у всіх його проявах, люблю своїх друзів, роботу, яка мені приносить задоволення. А що любите ви?

Гарних вам вихідних!


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.