Перейти на мобільну версію сайту

05.07.2019

ЛЮБІТЬ І ШАНУЙТЕ СВОЇХ ДІТЕЙ

Фурман-1Останнім часом все менше хочеться переглядати і слухати новини по телебаченню, читати соціальні мережі. Будучи мамою 14-річного хлопчика, інколи боязно, щоб він взагалі виходив з дому. Тому що ти не знаєш, що там зараз відбувається за порогом твого будинку.

Нині здається, що світ перевертається з ніг на голову. Пропадають діти, яких потім знаходять або з перерізаними горлом або зґвалтованими десь в урвищі. За насилля малюків я взагалі мовчу, бо гіркий ковток жовчі підступає до горла. Скажіть, чого має не вистачати морально і фізично людині, щоб вона таке чинила? Я думаю, що як і всі такі особи, тому що по-іншому не повертається язик вимовити, росли в нормальній повноцінній родині. Так говорю не я, а статистика. Тому що ті, хто ріс у неблагополучній родині, зазвичай, мають більше цінностей і шанують не лише своє, але й чуже життя. А так звані щасливі діти, в яких батьки пхали купу грошей, таким чином затуляючи рот, потім виявляються закінченими покидьками.

Нещодавно десь прочитала чийсь коментар щодо впровадження смертної кари за насилля та вбивство. Ви знаєте, не те що погоджуюся, хоча це можливо неправильно. Життя дає мати, а не суспільство. І ніби не нам вирішувати, чи жити цій людині на землі. Але коли бачиш, які вчинки вона робить, хочеться, особисто мені, вигадати найстрашнішу кару. Хіба гідна життя та людина, яка ґвалтує 2-річного малюка, до прикладу, а потім цинічно викладає це жахіття в Інтернет-мережу? Чи могла 9-річна дівчинка подумати, що спокійний сусід з будинку поглумиться над нею і потім переріже горлянку й кине нещасне дівчаче тіло у помийну яму? От зараз пишу це і хочеться таких людей, як колись робила княгиня Ольга, прив’язати до двох дерев і роздерти навпіл.

Релігійні люди, можливо, осудять мене за такі слова, адже перед Богом ми всі рівні і йому вирішувати, яка доля має в нас бути. Але... Хто мама, та мене зрозуміє. 

Дати життя, бачити як ріжуться зубки і робляться невмілі перші кроки. Як вони хворіють і ти губишся, не знаючи що робити, коли висока температура. Потім вчиш з ними дитячі віршики, знаєш всі мультики напам’ять. Це найпрекрасніші миті життя, які тільки можуть бути.

Виховуючи наших дітей, ми намагаємося їх вчити правильно жити, мати клепку в голові, цінувати і любити світ, який нас оточує. Намагаємося навчити їх вірити і довіряти, а потім з’являється якась погань і руйнує твій домашній ідеальний світ.

У своїй колонці звертаюся не лише до мам, а до всіх! Бережіть своїх дітей. Любіть і шануйте їх. Привчайте до добра і ласки. Не вантажте їх негативом сьогодення. Нехай вони нам будуть живими і здоровими!


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.