Перейти на мобільну версію сайту

08.06.2018

КУЛЬТУРНИЙ РЕНЕСАНС

наталіяБільше місяця, як я знаходжуся в самісінькому епіцентрі культурного життя однієї із громад району. Уперше в ролі активного учасника, а не стостерігача. Не тільки, як завжди, описую події у цій галузі, а й організовую. Разом із командою однодумців втілюємо в життя конкурс-фестиваль «Голос громади», що вперше стартував на території Гуменецької об’єднаної територіальної громади. Чому саме там? Люблю ініціативних людей, які не бояться братися за щось нове, не сидять на місці, не перекладають відповідальність на когось, не шукають крайніх, а роблять все можливе, аби спільно організувати корисну справу, відпочинок і дозвілля. Села, що об’єдналися в одну громаду, люди, які в них живуть, голова і старости, які там керують, рухаються у бік кращих змін, а якщо і конкурують між собою, то конкуренція ця не тільки корисна, а й необхідна.

І ось розпочався конкурс. Звичайно, комусь було лячно, адже формат проведення відрізнявся від усіх заходів, що проходили раніше. Кожен із завклубів отримав чималий шмат роботи: потрібно було не лише розповісти про конкурс, а й загітувати вокалістів, які би гідно представили кожен свій населений пункт, запросити людей, дати концерт, втримати глядача. Відповідальність неймовірна, робота кожного як на долоні. Здавалося, це ж звичайні будні будь-якого працівника культури – організувати, зацікавити, розвеселити, врізатися в пам’ять. Та чи у кожному селі працює той клуб? Десь зачинений, десь розвалений, десь його відчиняють лише на вибори, і лише в окремих жевріє чи яскраво горить культурний вогник, такий необхідний кожному з нас.

Розбещені культурними подіями містяни, напевне, зараз читають і не розуміють, у що перетворюється будь-який захід, проведений у сільському клубі. Це свято! Справжнісіньке! Коли на концерт несуть квіти, коли аплодують так, що на ранок наступного дня болять долоні, коли обговорення не стихають ще добрий місяць. Ви бачили, може, як горять очі в людей, у яких все виходить, яка радість у голосі, гордість за кожного, виплеканого вокаліста й аматора сцени? Як тішаться учасники художньої самодіяльності, коли їхній талант тоненьким промічиком пробивається на сцену й розливається по залу, малюючи на устах глядачів усмішки, а на обличчях – щастя?..

Такі моменти вартісті. Це орієнтир, на який потрібно рівнятися у роботі. Більше місяця я бачу ці моменти у кожному клубі Гуменецької громади і дякую кожному працівнику культури за невтомну щоденну працю, за те, що, незважаючи ні на що, бережете традиції і примножуєте здобутки. І нехай не міліє душі криниця та культури джерело!

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.