Перейти на мобільну версію сайту

19.07.2019

КУХАРКА ПОВИННА ДОБРЕ ГОТУВАТИ

шухановаЗавершуються передвиборчі перегони кандидатів у депутати до Верховної Ради України. Суспільство стало перед вибором і сподіванням на краще життя. Люди хочуть добре жити у своєму домі, хочуть отримувати достойні зарплати і пенсії, мати гарантовану роботу та відпочинок, а ще змогу оплачувати комунальні послуги, а не вирішувати, чи заплатити за газ, чи ліки купити. А для цього, щоб не думати про очевидні речі, нам з вами потрібно прийти 21 липня на виборчі дільниці і проголосувати за зміни. 

Не вестися на прості обіцянки про нову дорогу від депутата, про комп’ютери і парти, на отримання гречки з олією чи придбання шкільного автобуса або швидкої допомоги для громади. До функцій депутата це не входить, депутат – це законотворець, тобто та людина, яка пише і приймає закони, за якими ми з вами маємо краще жити, яка у сесійній залі не голосує за винагороду, а включає мізки і творить закони на користь народу, а не олігархів. Тому ми з вами маємо брати до уваги освіту людини, її успішність у житті, а не те, що накрав і потім з барського плеча роздає усім у вигляді благодійності.

Настав час змін. Чи відбудуться вони на краще залежить від нашого з вами вибору. Від старого Президента позбулися, а от новий ще не встиг нам полегшити життя, та, напевне, потрібен час, щоб навчитися бути Президентом. Але дуже не хочеться, щоб кухарка керувала державою, як то було в ленінській фразі «Будь-яка кухарка може керувати державою», але був ще варіант: «Будь-яка кухарка повинна управляти державою». Ленін мав на увазі насамперед, що навіть кухарка, як представник широких мас трударів, повинна вчитися керувати державою.

Та ті часи канули в Лету і зовсім не хочеться, щоб на тобі постійно вчилися, проводили експерименти, не хочеться бути піддослідною мишею, а дуже хочеться повноцінно жити, працювати і мати впевненість у завтрашньому дні та майбутньому своїх дітей і онуків.

Тому нам потрібні зміни. І наскільки оновиться склад Верховної Ради, чи з’являться там нові політичні силі, спроможні вивести народ України з суцільної кризи – державної, політичної та особливо економічної, залежить від нашого з вами вибору. Тому кухарка має добре готувати їжу, вчитель має добре навчати наших дітей, лікар повинен професійно нас лікувати, поліцейський має нас захищати, законотворець повинен творити закони, за якими всім би добре жилося, а не одні щоб жирували, а інші ледь виживали. Кожен повинен бути на своєму місці і виконувати професійно свої функції. Тож, включіть розум і інстинкт самозбереження та зробіть правильний вибір, щоб потім не нарікати самі на себе і знову не бідкатися один одному на кухні.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.