Перейти на мобільну версію сайту

15.05.2020

КОЖЕН СОБІ ДОКТОР

шуханова-1Не знаю чи то нарешті, чи то нажаль, але прийшло полегшення карантину для трудового народу. Одні сиділи вдома, не висуваючи ніс на вулицю і суворо дотримувалися карантину, ще хтось лише за потреби виходив з дому, щоб купити продукти харчування, але при цьому дотримувався встановлених правил поведінки (маски, рукавички, деззасоби), інші ж – повністю нехтували усі правила і закони. Це дуже добре було видно біля входу на центральний ринок та на вул. Князів Коріатовичів, де торгували цигарками, молочнкою, ранніми овочами. І робилося це все в зашарпаних масках і, навіть, без рукавичок.

Але як кажуть: «Хто кому доктор?». Якщо байдужі продавці до свого здоров’я та життя покупців, і такі ж самі покупці то й нічого не зробить ні поліція, влада та суспільна думка… І тому немає чого на когось кивати на когось. Це проста наша з вами свідомість. Кожен має право обирати для себе особисто, але не в тому випадку, коли це стосується соціума і не потрібно піднімати ажіотажу. Якщо потрібно при вході в місця суспільного користування заходити в масці, рукавичках і бахилах, то зробіть це, якщо не хочете для себе, то хоча б для оточуючих людей. Тепер вже, коли пішло послаблення, коли запрацювали промислові магазини, кав’ярні, різні салони, потрібно бути ще пильнішими до власної і суспільної гігієни і ще чіткіше дотримуватися карантинних правил.

Дуже погано і, навіть, інколи прикро, що ця пандемія зупинила, кому життя, а кому звичний ритм. Що хворіють і помирають люди, що триклятий коронавірус зупинив нас. Комусь від цього карантину користь. Дитина стоїть на балконі і каже «Дякую коронавірусу! Сім’ю об’єднав». І дитина дійсно щаслива, бо ж батько мав тут на Україні мікробізнес, хоча родина не могла на нього вижити, тому подався за кордон, де заробляє, а вони тут витрачають. І кілька намагань повернутися додому нічого не дали, адже заробити на утримання хлопчика і заплатити за навчання старшої доньки просто не можливо. А ще хтось, просто відпочив і розслабився від щоденної гонитви. Але комусь й вдома нудно було… Та найгірше те, що люди не могли заробляти гроші на прожиття і утримання родин. Тому була соціальна напруга. Але тепер знову її градус підвищується, бо ж «зелена» представниця вирішила, що з пенсіонерів потрібно зняти пенсії, а незахищеної верстви населення соціальні виплати, бо економіку країни потрібно підняти. І дійсно, якщо людей, які по 40 років сплачували податки і заробили собі мізер на старість. Тепер потрібно їх позбавити останніх копійок, а може таким чином вирішили позбавитися від людей, які піднімали Україну з руїн та відбудовували економіку, яку нинішні можновладці докрадають і донизують.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.