Перейти на мобільну версію сайту

26.01.2018

КОМУ В СВІТІ КРАЩЕ ЖИТИ

шухановаЧомусь частіше наш світ стає жорстокішим. Можливо, тому, що ми, люди, народжені добрими, стаємо жорстокими? Її ми набуваємо з віком, зі вчинками інших людей, з вихованням, яке дають нам батьки. 

Споконвіків існує багато визначень доброти і жорстокості. Ще з дитинства нас батьки навчають тому, що бути добрим – це найкраща риса для людини, а жорстокість – це погано. Але доброта та жорстокість живуть пліч-о-пліч, створюючи певну гармонію, адже без доброти не буває жорстокості та навпаки. І ці дві сестри живуть у кожному з нас. Наші вчинки є їхньою домівкою, і ми самі починаємо дружити з тією, котра нам рідніша.

Якось у мудреця запитали: «Хто кого переможе: доброта чи жорстокість?». На що він відповів, що в кожній людині є два вовки. Один символізує зло, жорстокість, ненависть, егоїзм, брехню. А інший – доброту, кохання, гармонію, правду, щиристь і відданість. І вони постійно б’ються один з одним. А перемагає з них той, кого годують». 

Поступитися місцем людині похилого віку, жінці з пакунками або дитині, нагодувати голодного, посміхнутися перехожому, підказати дорогу, пригостити чаєм – ось це є доброта, такі, якщо замислитися, звичайнісінькі речі, які не так важко здійснювати щодня. Та не треба забувати про іншу сторону медалі: поганий настрій, образа, невихованість та сама жорстокість, яка породжує жорстокість у наших серцях.

Байдужа людина може пройти повз людину, котра потрапила в біду, повз хлопчину, який нищить ліхтарі. Пам’ятаймо, жорстоким і байдужим своє серце зробити легко, лише варто декілька разів зробити зло, а далі це стає звичкою. Люди з жорстоким серцем здатні на злочин. Вони, не вагаючись, вбивають, грабують. Але будь-який злочин карається. Рано чи пізно жорстоку людину карають за її злочини.

А тепер поміркуймо, кому краще у світі жити: доброму чи злому? Добра людина може досягти вершин у своєму житті, якщо тільки цього захоче. А зла? Вона обов’язково зробить щось таке, за що буде покарана. Чи досягне ця людина успіхів? Щоб ваше серце було добрим, а не жорстоким – не чиніть зла. Допоможіть, чим зможете, і не проходьте повз нужденного, подайте руку допомоги тому, хто впав та допоможіть йому підвестися. І немає різниці – людина це чи тварина, всі хочуть теп­ла і ласки, любові й захисту.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.