Перейти на мобільну версію сайту

20.09.2019

КОЛИ КІНЕЦЬ ЗОВСІМ ПОРУЧ

Андрій ПавловськийЯк би не ганили соцмережі, але не такі вони вже й погані. Бо, як і все на світі, здатні сіяти в душах своїх користувачів не лише зерна зла, а й зерна добра та знань. Усе залежить від тих, що активовують маячок «У мережі». Але сьогодні не про них, не про соціалки. А про «повне дно», «останню краплю» або «скільки можна це терпіти»...

Із такою назвою нещодавно у Facebook з’явився пост психолога, тренера-мотиватора Дмитра Сабадаша. Допис-мотивація! Погодьтесь, наступні слова важко заперечити: «Мабуть у кожного в житті були ситуації, які ми вважали критичними, що такого важкого періоду ще не було, все на купі, дістало і т. д...»

Що ж, такий стан – не рідкість. Проте це НЕ кінець. Вихід є, бо навіть такий стан має свої плюси.

По-перше, дно потрібне для того, щоб відштовхнутися, це так званий трамплін, певний активатор (і дуже потужний!). Навіть у спецпризначенців, морських котиків, є випробування, під час якого їм зв’язують руки і ноги та кидають у глибокий басейн, в якому єдине правильне рішення – опуститись на дно і відштовхнутися, щоб винирнути і вдихнути. Але, на жаль, не усі його проходять.

По-друге, мабуть кожен з вас чув наступні мудрості: «Темрява найсильніше згущується перед світанком», «Не було би щастя, та нещастя допомогло», «Бог дає людині стільки випробувань, скільки вона здатна витримати», «Перешкоди роблять нас сильнішими», «Проблема – це можливість стати кращим/кращою»... Що ж, певно, не потрібно пояснювати, що з’явились вони на світ не просто так.

Тому, якщо у вас щось не так, здається, що КІНЕЦЬ зовсім поруч, не опускайте рук, світло в кінці тунелю є! Просто змініть фокус на ситуацію. Гляньте на неї як на певний етап у вашому життя, який ви маєте успішно подолати і стати сильнішими. Як стверджують спеціалісти, розуміння того, що «Далі буде...», дає сили та мотивацію.

ДІЯ! Без неї нікуди! ДІЙТЕ! Сама по собі ситуація не вирішиться. Не бійтесь зробити крок до нового життя! Лише ДІЇ вирішать проблему! І, коли хмари розвіються, неприємній ситуації, яка вас заганяла в глухий кут, можна подякувати. Подякувати за те, що зробила вас сильнішим/сильнішою, подякувати за змогу подолати її.

«Слухайте своє серце, дійте і буде вам Щастя!», – саме такими словами хочеться завершити наш діалог. І ще (таки доведеться повернутись до соцмереж), якщо подібні пости для вас із розряду «Made my day», якщо це пости, які стають класнючим мотиватором, рятують вас у потрібний момент, то хай живуть соцмережі! Чи не так?


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.