Перейти на мобільну версію сайту

16.03.2018

ХОЧ НЕ ВМИРАЙ!

шухановаДосить того, що наша висока влада отруює життя нам, живим, придумуючи нові закони, тарифи, заганяючи нас із вами у глухий кут, з якого багато хто не може вибратися і просто хоче піти на той світ, аби припинилися його муки, то тепер вона добралася і до мертвих, щоб на той світ пройти не лише через суд Божий, але й через звичайний.

Хоча мертвим байдуже, вони собі померли та й усе. А що ж робити живим з 15 березня? Річ у тім, що поправки до Кримінального кодексу передбачають поховання, що має проводитися виключно з довідкою із суду. Відтепер померлих родичів, навіть тих, хто помер вдома власною смертю, вільно ніхто не зможе поховати. Тобто є ймовірність, що суди не зможуть тижнями справлятися зі своєю новою додатковою роботою, і тіла тижнями десь мають лежати.

Чим це потрібно думати, щоб до такого додуматися? Була нормальна процедура поховання. Людина померла, лікар і поліцейські оглянули тіло померлого, видали довідку, родичі оформили необхідні документи і провели людину в останню путь. А тепер цей шлях має пройти через кілька кіл пекла для родичів. Досить того, що й так у людей сум на душі і сильний стрес, то тепер потрібно ще отримати не один стрес – від того, що тіло померлого обов’язково слід доправити в морг, потрібно отримати судове рішення, яке забирає чимало часу, а тим часом те тіло необхідно десь зберігати. А де ж ти будеш зберігати, якщо спеціально обладнаних холодильниками моргів взагалі немає?! Тим паче, наше житло до цього не пристосоване. Зазвичай після моргу тіло родича везуть до рідної домівки. Уявіть собі, як будуть раді сусіди і ті, хто прийшов попрощатися з померлим, коли все навколо заполонить трупний запах.

Донедавна була теж більш-менш прийнятна процедура: якщо помирала людина, на місце виїжджала швидка медична допомога і слідчо-оперативна група. Лікар констатував смерть, а слідчий відкривав карне провадження і відправляв тіло в морг з постановою на проведення судово-медичної експертизи. Без постанови морг не може прийняти тіло.

Тепер з 15 березня слідчому заборонять призначати експертизу, натомість зобов’яжуть звертатися за дозволом на проведення експертизи до суду. У нашому місті слідчого управління немає, яке може це робити, а його юридична адреса в Хмельницькому, за 100 км потрібно їхати. Рішення чекатимуть не менше 72 годин. Відтак, ще й виникнуть серйозні проблеми з оперативністю судових установ. А це означає, що й у нас з вами будуть серйозні проблеми. Уявіть собі, в Кам’янці в середньому за добу помирає п’ятеро людей, то за 72 години вже буде чекати черги 15 мертвих тіл. А у вихідні суди не працюють...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.