Перейти на мобільну версію сайту

08.03.2019

ХАЙ БУДЕ ЖІНКА!

Андрій ПавловськийЖінка... Здавалось би, звичайне слово, але скільки в ньому глибокого змісту і яке велике значення воно має в житті кожного з нас! Як почуєш його – цілий світ перед тобою! Іноді з добрим та іронічним присмаком, іноді з ноткою розбишацтва, іноді з мережкою спогадів, мрій та емоцій...

Жіночий світ... Він різний! Скільки жінок, стільки й світів. Але який не візьми, кожен по-своєму прекрасний! І йдеться не тільки про сучасних жінок, а й про жінок різних історичних епох та світоглядів, жінок, які йшли своїм життєвим шляхом, мали свій вибір і свій вимір. Жінок з великої літери. Прекрасних і славних! Згадаймо лише княгиню Ольгу, яка правила Київською державою; Анну Ярославівну – дружину французького короля, правительку Франції; Роксолану, яка була не тільки дружиною для свого чоловіка, а й вірним другом та порадником. Тож як не крути, а жінка завжди відігравала важливу роль не тільки в житті конкретної людини, але й усієї нації.

Мила наша Земле! Твої доньки – найчарівніші квіти у вінку твоєї слави! І так хочеться, аби жінки сьогодні й в майбутньому завжди були гідні тих жінок, чиї імена навічно закарбовано на скрижалях історії. Це і Леся Українка, і Марія Павлова, і Олена Курило, і Ольга Кобилянська, і Марія Заньковецька, і Софія Левицька, і Ліна Костенко, і Тетяна Яблонська... Імен, насправді, багато!

Жінка – мати, любляча й кохана дружина, сестра. Жінка – берегиня домашнього вогнища та сімейного затишку, трудівниця. Жінка – сила й краса Землі! Оспівана у піснях та віршах. Згадаймо лише рядки Едуардаса Межелайтіса:

Жінка – величне, дивне, ніжне слово.
Тобі вклоняємось сьогодні знову.
Ти – господиня гарна,
Добра, ніжна мати,
Яка не може жити в світі марно,
Все вміє і все хоче знати...

Жінки... Вони непереможні! Завжди прагнули того, аби чоловіки спілкувалися з ними на рівних, щоб рахувалися з їхньою думкою. І досі прагнуть! А чоловіки й надалі вважають, що жінки слабші й ніколи не досягнуть їхнього рівня. І, чесно кажучи, таки кривлять душею! Бо історія не раз довела протилежне, доводить і буде доводити далі. Але жінка не тільки часто-густо йде на рівні з чоловіками, а й буває кращою за них. Усе вирішує доля й випадок. Звісно, сперечатись щодо сказаного можна, бо то багата тема для дискусій. Але не сьогодні. Наразі хочеться сказане лише одне: «Хай буде жінка!».


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.